Barcelona

Barcelona on Hispaania suuruselt teine ​​linn, kus elab umbes 3 200 000 inimest. See uuenduslik ja mitmekesine linn asub poolsaare kirderannikul Vahemere ääres. Barcelona on Kataloonia piirkonna pealinn, samuti Barcelona provints. Kuigi hispaania keel on Hispaanias ametlik keel, tunnustatakse Kataloonia piirkonnas katalaani keelt ka kaasametliku keelena.

Ilm on tavaliselt aastaringselt korralik, ilusaimad kuud on maist juulini ja üldiselt september. Nagu paljudes Hispaania linnades, kipub august olema kuumim kuu, kusjuures temperatuurid tõusevad mõnikord 30-ndate keskpaigani. Talved on jahedamad, kuid sademeid pole palju. Barcelona on riigi peamine majandusallikas Madridi järel. See on ka koduks ühele kõige suuremale Vahemere sadamale.

Barcelona lennujaam on samuti Hispaania suuruselt teine. Barcelona oli tuntud oma töötleva tööstuse poolest ja see on levinud ka tänapäeval, kuna mõned olulisemad tööstusharud on tekstiili-, keemia-, mootori- ja elektroonikatööstus. Teenuste turul on liidrid logistika, kirjastamine ja telekommunikatsioon.

See on teie tasuta Barcelona linnajuht! See on linn, kus on kõike alates fantastilisest arhitektuurist kuni muljetavaldavate randadeni. See ei saa teile mitte meeldida, sest Barcelonas on igaühele midagi. Siin on meie isiklikud soovitused…

Mille poolest on Barcelona tuntud?

Sagrada Familia – ükski reis Barcelonasse poleks täielik ilma selle hoone pööraste kõverate ja mosaiikidega kaetud tornideta. Gaudi suure kiriku ehitamist alustati 1882. aastal, kuid see pole siiani valmis! Viimastel aastatel on siiski palju tööd tehtud. Sissepääsuks on sageli järjekord, kuid see on seda väärt. Seest leiate teise järjekorra ja tornide külastuse eest tasu ning see on tavaliselt pikk ootamine. Ärge tehke viga, vaade ülalt on vapustav, kuid peate selle läbi kaaluma ajaga, mida peate lifti pääsemiseks ootama.

La Rambla (Las Ramblas) – ilmselt üks maailma kuulsamaid tänavaid, mis on täis särtsakust ja atmosfääri. Placa Catalunya juurest sadamasse on kõige parem jalutada, kuigi see on isikliku eelistuse küsimus, millist teed lähete ja kas näete seda kõike. See on tänav, mille laadal on kauplejad, kes müüvad kõike alates suveniiridest kuni elavate kanadeni, segatuna tänavameelelahutajate ja restoranidega.

Nou Camp (Barcelona FC) – siin korraldatakse staadioniekskursioone ja muuseumikülastusi. Kui teile meeldib jalgpall, saate kindlasti midagi maailma ühe tuntuima klubi külastusest, kuid see pole soovitatav, kui te seda ei tee! See on üsna hea väljapääs linnast – metroopeatus: Collblanc või sõitke sinna Barcelona Hop-on Hop-off Bus Touriga, mis peatub väljas.

Meie soovitused mida Barcelonas kindlasti teha!

Sadam – see on üks piirkondi, mis tõmbab Barcelonasse tõelise segu inimestest kohalikest turistideni. Ringi on tore jalutada ja vaadata on palju. Traditsioonilises sadamaalal on hiiglaslik kõnnitee, mis läbib jahisadamat suure Maremagnumi kaubanduskeskuseni. Ühel pool jalutusrada on sildunud sadu purjekaid ja teisel pool on näha suuremaid laevu. Edasi mööda sadamapromenaadi leiate olümpiasadama, mida kasutati 1992. aasta olümpiamängudel purjetamistegevuseks, kuid mis on nüüd õitsev piirkond restoranide ja baaridega.

Montjuic – see tohutu mägi, kust avaneb vaade Barcelonale, on koduks paljudele linna meeldejäävamatele vaatamisväärsustele. Siit leiate otse ülevalt Montjuïci lossi, mis on olnud sadu aastaid kaitsepositsioonil. Montjuici pargi kõrgus tähendab, et sealt avanevad mõned parimad vaated Barcelonale ja seal on palju kohti, kus peatuda ja kõike sisse võtta. Seal on ka suurepärane köisraudtee, atraktiivsed aiad, kaunis Palau Nacionali hoone (rahvuspalee), Olümpiastaadion aastast 1992 ja esinev purskkaev!

Milliste hindadega arvestada Barcelonas?

Paljude inimeste jaoks on alati küsimus, palju erinevad tooted maksavad. See on ka põhjuseks, miks kasutame endale omast tabelit ning anname teile ülevaate keskmistest maksumustest.

Kui olete endale aga otsimas hotelli, siis parimad hotellide pakkumised leiad siia vajutades!