Alicante | JUUNI | TALLINNAST | (al.132€)

Meie Alicante pakkumine annab teile võimaluse külastada Hispaania ühte kõige ilusamat linna. Saadaval on soodsad lennudiilid ning samuti on hetkel Bookingu vahendusel mõned väga asjalikud majutusasutused saadaval. Järgnevalt tutvustame teile mõningaid vaatamisväärsusi ning paiku, mida Alicantes kindlasti tasuks külastada.

  1. Külasta Santa Barbara kindlust – Santa Barbara kindlus on üks Alicante’i kõige kuulsamaid vaatamisväärsusi. See asub mäe otsas ja pakub vaateid nii linna kui ka Vahemerele. Kindlus on pärit 9. sajandist ja on olnud Alicante’i oluline kaitseehitis läbi ajaloo. Kindluse külastamine on tasuta ja lisaks vaadetele saate ka nautida huvitavat ajalugu.
  2. Tutvu Alicante vanalinnaga – El Barrio, Alicante vanalinn, on tuntud oma kauni arhitektuuri, kitsaste tänavate ja kohaliku käsitööpoegade poolest. Vanalinnas saate külastada ka mitmeid restorane ja baare, kus pakutakse traditsioonilist Valencian toitu ja jooke.
  3. Naudi Alicante randu – Alicante on tuntud oma kaunite liivarandade poolest, nagu Postiguet, San Juan, Almadraba ja La Albufereta. Rannad pakuvad suurepäraseid võimalusi päevitamiseks, ujumiseks ja erinevate veespordialade harrastamiseks. Lisaks sellele on randade ääres mitmeid restorane ja baare, kus saate nautida jooke ja suupisteid.
  4. Külasta Santa Maria basiilikat – Santa Maria basiilika on Alicante üks kõige silmapaistvamaid religioosseid hooneid, mis pärineb 14. sajandist. Basiilika on tuntud oma ilusate vitraažakende, pühakute skulptuuride ja maalide poolest. Basiilika külastamiseks peate maksma sissepääsupileti. Kuna meie Alicante pakkumine on soodne, siis tõenäoliselt ei ole pilet teie jaoks kulukas.
  5. Tähistage festivali – Alicante on tuntud oma rikkaliku festivalikalendri poolest. Kõige tuntum neist on San Juan, mis tähistab suve algust ja toimub juuni lõpus. Sel ajal tänavad täituvad muusika, tantsu ja ilutulestikuga. Muud olulised festivalid on Moros y Cristianos, mis tähistab linnas valitsevate valitsuste valitsemisaega, ning Las Hogueras de San Juan, mis tähistab suvepööripäeva ja toimub juuni lõpus. Festivalid on täis rõõmu, värvikat muusikat ja traditsioonilisi tänavaüritusi ning on kindlasti midagi, mida peaksite Alicante’is külastades kogema.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

06.06.23 – 12.06.23 ( 141€ )

13.06.23 – 17.06.23 ( 132€ )

19.06.23 – 26.06.23 ( 182€ )

20.06.23 – 26.06.23 ( 175€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Alicante

    Alicante

    Alicante on Hispaania idarannikul asuv linn, mis on üks populaarsemaid turismisihtkohti Valencias. See on piirkonna peamine linn ning samuti üks Hispaania kõige suuremaid sadamaid. Alicante’i ajalugu ulatub tagasi enam kui 7000 aasta tagasi, kui siin elasid iirlased ja fosforiidikaevandused. Hiljem on linna valitsenud nii roomlased, maurid kui ka kristlikud monarhid. Alicante on kuulus oma kauni arhitektuuri, rikkaliku kultuuripärandi ja kuldsete liivarandade poolest. Linna sümboliks on Santa Barbara kindlus, mis asub 166 meetri kõrgusel mäel ning pakub vaateid Alicante’ile ja Vahemerele. Kindlus pärineb 9. sajandist ning seda on laiendatud ja renoveeritud erinevate valitsuste poolt läbi ajaloo. Kindlus on avatud turistidele ja … Loe edasi…