Amsterdam ja kevad sobivad! (al.211€)

Amsterdam on kevadel eriti ilus koht, kus on palju tegevusi ja vaatamisväärsusi. Siin on mõned soovitused, mida võiksid kevadel Amsterdamis teha:

  1. Kevadlilled: Amsterdam on tuntud oma kevadlillede poolest ja eriti ilusaks ajaks külastamiseks on aprill, kui kogu linn on täis õitsevaid tulpe. Külasta kindlasti Keukenhofi, mis on üks suurimaid ja ilusamaid lilleparke maailmas, et nautida värvilist õitsemist.
  2. Ringi sõitmine kanalitel: Kevadel on ilm tavaliselt mõnus ja soe, mis muudab ideaalseks aja avastamaks linna kanalitel. Saad rentida paadi või võtta ekskursiooni ning nautida kauneid vaateid, mis avanevad kanalite ääres asuvatest majadest ja silladest.
  3. Jalgrattaga sõitmine: Amsterdam on tuntud oma jalgrattakultuuri poolest ja kevad on suurepärane aeg, et rentida jalgratas ja sõita linna erinevatesse kohtadesse. Lisaks sellele on Amsterdamis jalgrattateid palju ja jalgrattasõit on üks lihtsamaid ja mugavamaid viise, kuidas linna avastada.
  4. Muuseumid ja galeriid: Amsterdam on täis kunsti ja ajaloo muuseume, näiteks Rijksmuseum, Van Gogh muuseum ja Anne Franki maja. Kevad on hea aeg, et külastada neid vaatamisväärsusi, sest madalam hooaeg tähendab, et saad nautida näitusi ilma suure rahvamassita.
  5. Väljas söömine: Kevadel on ilm piisavalt soe, et nautida väljas söömist. Amsterdamis on palju kohvikuid ja restorane, kus saad nautida maitseid ja imelist atmosfääri. Proovi kindlasti Hollandi köögi erinevaid roogasid, näiteks Hollandi juustu, pannkooke ja heeringat.

Need on vaid mõned näited, mida võiksid Amsterdamis kevadel teha. Pea meeles, et Amsterdamis on alati midagi huvitavat teha, nii et kindlasti veendu, et lisaks nendele soovitustele, jääd ka piisavalt aega, et nautida linna ilu ja võlu.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

18.05.23 – 20.05.23 ( 279€ )

19.05.23 – 24.05.23 ( 216€ )

22.05.23 – 27.05.23 ( 211€ )

24.05.23 – 27.05.23 ( 227€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Amsterdam

    Amsterdam

    Amsterdam, Hollandi pealinn! Tänapäeval elab linnas veidi üle 790 000 elaniku ja see on riigi suurim linn. Amsterdam asub provintsis “Noord-Holland”, mis asub läänes. See on üks populaarsemaid sihtkohti Euroopas, kuhu tuleb aastas üle 4,5 miljoni turisti. Amsterdamil on suur ajalugu. See on väga ainulaadne oma suure ja puutumatu ajaloolise keskuse poolest. Sellel on rikkalik arhitektuuriajalugu, kus domineerib vesi. See on kohtumispaik kõikidele erinevatele kultuuridele üle maailma ja suhtub külastajatesse tervitavalt. Tuntud oma muuseumide, punaste laternate piirkonna, kohvikute, aga ka paljude söögi- ja joogikohtade ning ööelu poolest. See isegi väidab end olevat “Euroopa geipealinn”. Seetõttu võib leida palju hotelle ja … Loe edasi…