Avastamata Kutaisi! (al.135€)

Kutaisi on üks kaunemaid linnu Gruusias ja on täis ajaloolisi vaatamisväärsusi, looduspargid ja huvitavaid kultuurilisi tegevusi. Siin on mõned soovitused, mida Kutaisis teha:

  1. Bagrati katedraal: Bagrati katedraal on ajalooline õigeusu katedraal, mis on ehitatud 11. sajandil. See on lisatud UNESCO maailmapärandi nimistusse ja on suurepärane näide gruusia keskaegsest arhitektuurist.
  2. Gelati klooster: Gelati klooster on veel üks UNESCO maailmapärandi nimistusse lisatud ajalooline klooster, mis asub Kutaisi lähedal. See on tuntud oma freskode ja arhitektuuri poolest.
  3. Sataplia looduspark: Sataplia looduspark asub Kutaisi lähedal ja on tuntud oma imeliste koobaste poolest, kus on näha haruldasi geoloogilisi nähtusi ja eluslooduse imetajaid.
  4. Mtsvane kava: Mtsvane kava on kutseala, kus saab õppida traditsioonilisi gruusia käsitöötehnikaid ja näha, kuidas valmistatakse käsitöö esemeid nagu näiteks tekstiilid, vaibad ja savinõud.
  5. Pargid: Kutaisi on tuntud oma kaunite parkide poolest. Näiteks on Botanika aed ja Sioni aed suurepärased kohad, kus nautida loodust ja linnulaulu.
  6. Kutaisi turud: Kutaisis on palju turge, kus müüakse traditsioonilisi gruusia toite ja käsitööd. Näiteks on Tsentraluri Bazari turg suurepärane koht, kus proovida gruusia toite ja osta kohalikke käsitöö esemeid.

Need on vaid mõned soovitused, mida Kutaisis teha. Linnas on veel palju huvitavaid kohti ja tegevusi, näiteks teatri- ja muusikakontserdid, restoranid, kohvikud ja baarid, kus saab nautida gruusia külalislahkust ja kultuuri.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

03.05.23 – 10.05.23 ( 159€ )

10.05.23 – 18.05.23 ( 139€ )

12.05.23 – 18.05.23 ( 135€ )

22.05.23 – 31.05.23 ( 162€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht – Hetkel puudub