Berliini seiklus ootab! (al.83€)

Berliin on mitmekülgne ja põnev sihtkoht, kus on palju pakkuda nii ajaloo, kultuuri kui ka meelelahutuse poolest. Siin on mõned põhjused, miks peaks kaaluma Berliini külastamist:

  1. Ajalugu: Berliin on olnud ajaloo ja poliitika keskpunktiks, eriti II maailmasõja ja Berliini müüri langemise ajal. Linnas on palju ajaloolisi vaatamisväärsusi, nagu Brandenburgi värav, Reichstag ja Berliini müüri jäänused. Samuti saab külastada paljusid muuseume, mis kajastavad Berliini ja Saksamaa ajalugu.
  2. Kultuur: Berliin on tuntud oma kunsti- ja kultuurisündmuste poolest. Linna tänavakunsti stseen on maailmakuulus ning siin on palju muuseume ja galeriisid, nagu Pergamonimuuseum ja Neues Museum. Berliin on ka kuulus oma erinevate muusikastiilide poolest.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

18.04.23 – 25.04.23 ( 83€ )

25.04.23 – 02.05.23 ( 123€ )

02.05.23 – 06.05.23 ( 101€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Berliin

    Berliin

    Berliin on Saksamaa pealinn ja suurim linn, mida iseloomustavad ajaloolised vaatamisväärsused, kultuuripärand ja kaasaegne elustiil. Berliin on ka oluline majanduskeskus ja poliitiline süda, kuna seal asuvad Saksamaa föderaalvalitsus, parlament ja president. Berliini ajalugu on äärmiselt rikas ja mitmekesine. Linn on kogenud sõdu, jagunemist, taasühinemist ja taastamist. Berliini ajaloo keskmes on külma sõja periood, kui linn oli ida ja lääne vaheliseks piirilinnaks ja sellele järgnenud taasühinemine 1990. aastal. Berliin on tuntud ka oma arhitektuuri poolest, kus on kombineeritud nii ajaloolised kui kaasaegsed stiilid. Kuulsad vaatamisväärsused hõlmavad Brandenburgi väravat, Reichstag hoone, Berliini katedraali, Berliner Fernsehturmi ja Berliini müüri jäänuseid, mida tänapäeval on … Loe edasi…