Bukaresti vaatamisväärsused | JUUNI | TALLINNAST | (al.140€)

Bukarest on üks Rumeenia kaunimaid linnu, kus on palju avastamist nii ajaloo kui ka kultuuri osas. Suvel on Bukaresti vaatamisväärsused eriti võluvad ja turistidele atraktiivsed. Siin on viis põhjust, miks peaksite külastama Bukaresti suvel. Täpsemalt saate alati lugeda meie Bukaresti linna tutvustusest.

Esiteks, suvel on Bukarest täis erinevaid sündmusi ja festivale. Linna suured väljakud, nagu näiteks Piața Victoriei ja Piața Revoluției, on täis muusikat, tantsu ja toitu. Juulis toimub Bukaresti rahvusvaheline muusikafestival, kus saab nautida klassikalist ja popmuusikat erinevatelt esinejatelt. Lisaks on palju teisi sündmusi, nagu näiteks Bukaresti rahvusvaheline filmifestival, mis toob linna palju kultuuri ja elavust.

Teiseks, suvel on Bukaresti vaatamisväärsused veelgi kaunimad. Linn on täis ajaloolisi hooneid, nagu näiteks Parlamendi palee ja Arcul de Triumf, mis pakuvad unustamatuid vaateid. Samuti on Bukarestis palju rohelust ja parke, nagu näiteks Herăstrău park ja Cișmigiu park, kus saate lõõgastuda ja nautida linna ilusat atmosfääri.

Kolmandaks, suvel on Bukarest täis erinevaid söögikohti. Linn on kuulus oma rikkaliku toidukultuuri poolest, kus saate nautida erinevaid Rumeenia toite ja maitseid. Bukarestis on palju kohvikuid, restorane ja tänavatoitu, mis pakuvad maitsvaid ja taskukohaseid võimalusi söögikordadeks. Suvel on ka palju võimalusi nautida kohalikku õlle- ja veinikultuuri.

Neljandaks, suvel on Bukarest täis võimalusi seiklemiseks. Võite rentida jalgratta ja sõita ümber linna, et näha Bukaresti vaatamisväärsusi. Samuti on võimalus rentida mootorrattaid või sõita ATV-ga, et nautida Rumeenia maastiku ilu. Suvel on Bukarestis ka palju võimalusi veetmiseks, nagu näiteks ujumine, kajakisõit ja purjetamine.

Viimaseks, suvel on Bukarestis suurepärased võimalused ööeluks. Linn on täis baare ja ööklubisid, mis pakuvad suurepärast võimalust pidutsemiseks ja lõbutsemiseks. Bukaresti ööelu on üks parimaid Ida-Euroopas ja pakub kogemusi kõigile.

Kokkuvõttes, suvel on Bukarest suurepärane sihtkoht, kus avastada linna rikkalik ajalugu ning kultuur. Bukaresti vaatamisväärsused ja elav atmosfäär pakuvad suurepärast võimalust veeta unustamatu puhkus. Lisaks on meie pakkumiste abiga võimalik saada väga head lennudiilid.

Bukaresti vaatamisväärsused – kohustuslikud paigad

Lisaks eelmainitud põhjustele, on Bukarestil veel palju pakkuda. Linn on tuntud oma arhitektuuri, kunsti ja muuseumide poolest. National Museum of Art of Romania ja Museum of the Romanian Peasant on mõned kohad, kus saab avastada Rumeenia rikkalikku ajalugu ja kultuuripärandit. Samuti on linnas palju teatreid ja ooperimaju, kus saab nautida klassikalisi ja kaasaegseid etendusi.

Lisaks ajaloolistele ja kultuurilistele vaatamisväärsustele, on Bukarest tuntud ka oma kaasaegse arhitektuuri ja kaubanduskeskuste poolest. Bucharest Mall ja AFI Palace Cotroceni on mõned suurepärased kaubanduskeskused, kus saate teha ostlemist ja nautida kohalikku elu.

Kui soovite nautida Rumeenia maapiirkonna ilu, siis saate külastada ka linna läheduses asuvaid piirkondi, nagu näiteks Transilvaania ja Doonau delta. Need piirkonnad on tuntud oma kauni looduse ja ajalooliste vaatamisväärsuste poolest ning pakuvad suurepärast võimalust näha Rumeenia elu mitmekesisust.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

06.06.23 – 11.06.23 ( 153€ )

13.06.23 – 20.06.23 ( 188€ )

19.06.23 – 26.06.23 ( 140€ )

24.06.23 – 29.06.23 ( 177€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Bukarest

    Bukarest

    Bukarest on Rumeenia pealinn, mille ajalugu ulatub tagasi 15. sajandisse. Linna esimesed elanikud olid türklased, kes ehitasid siia kindlustuse, mida nimetati “Bukuresti” (türgi keeles “õnnelik kindlus”). 19. sajandil hakkas Bukarest kiiresti arenema ja muutus Rumeenia pealinnaks 1862. aastal. Bukaresti arhitektuuris on näha mitmeid stiilielemente, sealhulgas renessansi-, barokk-, gooti- ja art nouveau stiile. 20. sajandi alguses muutus linn oluliseks Rumeenia kultuuri ja poliitika keskuseks. Bukaresti tuntakse ka “väike Pariisina”, kuna siin on palju prantsuse mõjutusi. Bukarest on kogenud mitmeid ajaloolisi sündmusi, sealhulgas revolutsiooni 1989. aastal, mis kukutas kommunistliku režiimi. Tänapäeval on Bukarest elav linn, kus on palju kultuurilist mitmekesisust ja elavaid … Loe edasi…