Casablanca | JUUNI | TALLINNAST | (al.314€)

Casablanca on Maroko külastamise ajal kindlasti linn, mida tasub külastada. Meie Casablanca pakkumine on valitud selliselt, et saaksite suve esimese kuu jooksul külastada seda imelist linna.

  1. Kultuuriline kogemus: Casablanca on üks Maroko kultuurilisi keskusi, kus saab kogeda traditsioonilist araabia ja berberi kultuuri, samuti näha kohalikke käsitöö- ja kunstitöid.
  2. Arhitektuuri vaatamisväärsused: Casablanca on tuntud oma arhitektuuri poolest, eriti Hassan II mošee, mis on üks suurimaid mošeesid maailmas, ja art deco stiilis hooneid.
  3. Rikkalik ajalugu: Casablanca on üks Maroko vanimaid linnu, mille ajalugu ulatub tagasi 7. sajandisse. Siin on palju ajaloolisi vaatamisväärsusi, nagu näiteks Vana Medina.
  4. Kulinaarse kogemuse võimalus: Maroko köök on tuntud oma rikkaliku maitse ja vürtsikuse poolest. Casablancas on palju restorane, kus saab nautida autentset maroko toitu ja jooke.
  5. Rannapuhkus: Casablancas on kaunid rannad, nagu La Corniche, mis on populaarne turismisihtkoht, kus saab nautida päikest ja merd.

Need on vaid mõned põhjused, miks tasub külastada Casablancat. Linnal on palju pakkuda nii kultuuri-, ajaloo-, arhitektuuri-, toidu- kui ka puhkamishuvilistele. Lisaks on võimalik täpsemat infot lugeda meie Casablanca reisijuhist. Meie Casablanca pakkumine on koostatud 1.mai ning hinnad ei pruugi kaua kehtida!

Soodsad Lennud

TALLINNAST

03.06.23 – 10.06.23 ( 314€ )

08.06.23 – 15.06.23 ( 316€ )

17.06.23 – 24.06.23 ( 320€ )

26.06.23 – 30.06.23 ( 419€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Casablanca

    Casablanca

    Casablanca asutati 7. sajandil berberite asulana. See muutus tähtsaks sadamalinnaks 15. sajandil, kui Portugali meresõitjad linna avastasid ja seal kinni pidasid. Pärast Portugali koloniaalajastut sai Casablanca osaks Prantsuse Marokost 1912. aastal. Prantsuse valitsus hakkas Casablanca linna suuresti arendama, ehitades uusi hooneid ja infrastruktuuri. See toimis ka olulise sadamana, mis hõlbustas kaubandust Euroopaga. 1943. aastal toimus Casablancas kuulus kohtumine, kus kohtusid USA president Franklin D. Roosevelt ja Suurbritannia peaminister Winston Churchill, et arutada Teise maailmasõja käiku. Maroko iseseisvus Prantsusmaast 1956. aastal, kuid Casablanca jätkas oma rolli tähtsa majandus- ja kultuurikeskusena. Tänapäeval on Casablanca Maroko peamine tööstuslik keskus, kus asuvad paljud ettevõtted … Loe edasi…