Edinburgh kevadel |RIIAST| (al.58€)

Edinburgh on kindlasti üks populaarsemaid turismisihtkohti aastaringselt, kuid kevadel on see Šotimaa pealinn eriti võluv ja ahvatlev. Siin on mõned põhjused, miks tasub kevadel Edinburghi külastada.

Esiteks, kevad on üks ilusamaid aastaaegu Šotimaal, kus talv on juba läbi ja loodus hakkab õide puhkema. Edinburghi linnapildis võib näha õitsvaid puud ja lillepeenraid, mis muudavad linna veelgi kaunimaks.

Teiseks, kevadel on Edinburghis mitmeid kultuurisündmusi, mis pakuvad meelelahutust igas vanuses külastajatele. Üks tuntumaid neist on Šotimaa rahvuslik lillenäitus, mis toimub aprillis ja kus saab näha erinevaid lilleseadeid ja -näidiseid üle kogu maailma. Samuti toimub kevadel Edinburghi rahvusvaheline tantsufestival, mis pakub kõigile tantsuhuvilistele mitmekesist programmi.

Kolmandaks, kevad on ideaalne aeg Edinburghi avastamiseks jalgsi või jalgrattaga. Ilusad ilmad ja mõõdukad temperatuurid teevad liikumise linnas lihtsamaks ning võimaldavad nautida vaatamisväärsusi ja ilusat linnaarhitektuuri veelgi rohkem.

Neljandaks, kevad on ka üks parimaid aegu Šoti mägismaade külastamiseks. Paljud matkarajad avatakse kevadel ning see on ideaalne aeg looduses matkamiseks ja erinevate loomade ja taimede vaatlemiseks. Paljud reisifirmad pakuvad ka erinevaid matkamiseks mõeldud ekskursioone ning kohalikud matkaklubid korraldavad kevadel mitmeid matku.

Viimaseks, kuid mitte vähem tähtsaks, on kevad ka üks parimaid aegu Edinburghi festivali külastamiseks. Edinburghi festival toimub augustis, kuid paljud festivali sündmused ja etendused algavad juba kevadel. See on ideaalne aeg festivali programmiga tutvumiseks ja pileti broneerimiseks.

Kokkuvõttes võib öelda, et kevad on ideaalne aeg Edinburghi külastamiseks, kus saab nautida ilusat loodust, erinevaid kultuurisündmusi, matkamist ja linna avastamist. Seega, kui otsid kevadel meeldivat sihtkohta, siis Edinburgh on kindlasti üks parimaid valikuid, kus saab nautida kõike, mida Šotimaal pakkuda on.

Soodsad Lennud

RIIAST

03.05.23 – 10.05.23 ( 82€ )

10.05.23 – 14.05.23 ( 100€ )

11.05.23 – 14.05.23 ( 82€ )

18.05.23 – 24.05.23 ( 58€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Edinburgh

    Edinburgh

    Edinburgh on Šotimaa pealinn, kus saab nautida nii ajaloolist kui ka kaasaegset kultuuri ning kogeda põnevat atmosfääri. Siin on mõned soovitused, kuidas oma aega Edinburghis veeta. Lisaks tasub meie blogist lugeda, millega peaks arvestama pakkimisel. Mida Edinburghis teha? Edinburghis on palju vaatamisväärsusi ja tegevusi, mida tasub kindlasti külastada. Üks tuntumaid neist on Edinburghi loss, mis on kindlasti kohustuslik peatuspunkt igale turistile. Linna vanalinn (Old Town) pakub võimalust nautida ajaloolist õhkkonda ja külastada mitmeid ajaloolisi paiku nagu näiteks St. Gilesi katedraal ja Grassmarket. Kui soovid põnevat kogemust, siis soovitame külastada ka Edinburghi Underbelly festivali, mis toimub augustis. Kui oled huvitatud kultuurist, … Loe edasi…