Ibiza peod ootavad! |RIIAST| (al.126€)

Ibiza on tuntud oma ööelu, rannade ja suurepärase ilmaga. Kevadel on Ibiza kena koht, kus avastada saare ilu ilma liigse rahvamassita. Kevadine hooaeg algab saarel märtsis ja kestab kuni juunini. Kui plaanid kevadel Ibizal reisida, siis siin on mõned tegevused, mida sa võiksid kaaluda.

Üks parimaid tegevusi kevadel Ibiza külastamiseks on matkamine. Kevadine ilm on suurepärane matkamiseks ja saarel on mitmeid erinevaid matkaradu, mis võimaldavad sul kogeda saare looduse ilu. Näiteks Cala d’Hort matkarada on 4,5 km pikkune ja viib saare kõige kuulsama vaatamisväärsuse, Es Vedra kalju juurde. Teine suurepärane matkarada on Es Canar matkarada, mis on 3,5 km pikkune ja pakub ilusaid vaateid merele ja saare loodusele.

Teine tegevus, mida kevadel Ibizal teha, on külastada saare kauneid randu. Kevadine ilm ei ole liiga palav, mistõttu on randades veidi vähem rahvast. Cala Bassa ja Cala Comte on kaks ilusat rand, mis asuvad saare lääneosas. Need on rahulikud ja puhtad rannad, kus saab nautida päikesepaistet, ujuda ja lõõgastuda.

Kevadel on ka ideaalne aeg Ibiza vanalinna külastamiseks. Vanalinnas asub mitmeid vaatamisväärsusi, näiteks Ibiza linnus, mis on pärit 16. sajandist, ja Dalt Vila, mis on kantud UNESCO maailmapärandi nimistusse. Vanalinnas on ka palju ilusaid baare ja restorane, kus saab nautida kohalikku toitu ja jooke.

Lisaks matkamisele, randade külastamisele ja vanalinna avastamisele on kevad Ibizal ka ideaalne aeg spaa külastamiseks. Saarel on palju erinevaid spaa- ja wellness-keskusi, mis pakuvad erinevaid teenuseid nagu massaažid ja iluprotseduurid. Need on ideaalsed kohad lõõgastumiseks ja taastumiseks.

Kokkuvõttes, kevadine hooaeg on suurepärane aeg Ibizal külastamiseks, kuna saab nautida saare looduse ilu ja vaatamisväärsusi, ilma et peaksid liiga palju rahvamassidega tegelema. Matkamine, randade külastamine, vanalinna avastamine ja spaa külastamine on vaid mõned tegevused, mida sa võiksid kaaluda.

Soodsad Lennud

RIIAST

09.05.23 – 16.05.23 ( 126€ )

13.05.23 – 16.05.23 ( 154€ )

15.05.23 – 23.05.23 ( 152€ )

16.05.23 – 23.05.23 ( 164€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Ibiza

    Ibiza

    Ibiza reis on üks populaarsemaid saari Vahemeres, mida külastatakse ning mis tuntud oma kauni looduse, valgete randade ja ööelu poolest. See on ideaalne sihtkoht nii lõõgastumiseks kui ka pidutsemiseks. Kui oled huvitatud Ibiza reisist, siis siin on mõned näpunäited, kuidas saada parimaid reisipakkumisi ja kogeda seda ilusat saart. Samuti tasub meie blogist vaadata, mida pakkimisel jälgida, et midagi maha ei jääks. Mida Ibizal teha Ibiza on täis erinevaid tegevusi, mis sobivad nii lõõgastumiseks kui ka seiklusteks. Kui soovid nautida rannapuhkust, siis on Ibiza randade valik väga lai. Cala Comte ja Cala Salada on mõlemad imelised kohad, kus nautida päikesepaistet ja … Loe edasi…