Kevadine Milano | MAI | TALLINNAST | (al.80€)

Kevadine Milano pakub külastajatele palju erinevaid võimalusi ja kogemusi, mis meelitavad siia turiste üle kogu maailma. See on ideaalne aeg avastada linna ja selle lummavat kultuuri ning ajalugu, mis koosneb uhketest monumentidest, maailmakuulsatest muuseumidest, erinevatest restoranidest ja ostukeskustest.

Milano on Itaalia üks kõige ilusamaid ja populaarsemaid sihtkohti kevadel. Ilm on soojem ja päikselisem ning linn muutub elavamaks. Üks suurimaid atraktsioone on kindlasti kaunis Duomo katedraal, mis on Milanos peamine vaatamisväärsus. Suurejooneline gooti stiilis ehitus on üks Itaalia kõige muljetavaldavamaid arhitektuurimeistritöid ning kohustuslik külastuskoht.

Kevadel on Milano täis õitsevaid puid ja lilleaedu, kus saab nautida ilusat aega pargis jalutades või piknikku nautides. Üks selline koht on Giardini Pubblici Indro Montanelli park, kus saab nautida rahu ja vaikust linnakärast eemal.

Teine populaarne koht, mida tasub kevadel külastada, on La Scala ooperiteater. See on tuntud kui üks maailma kuulsamaid ooperi- ja balletimaju. Kevad on hea aeg nautida ka teisi kunstivorme nagu teater, kino ja galeriid. Brera piirkond on tuntud oma kunstimuuseumi ja galeriide poolest.

Kevadel toimuvad Milano erinevad festivalid ja üritused, mis on suurepärane võimalus linna kultuuri ja traditsioone kogeda. Üks neist on Fuori Salone, mis on rahvusvaheline disaininäitus. Kogu linn on täis erinevaid disaini- ja arhitektuurielemente, mis on kohandatud näituse jaoks.

Milano on ka ostukeskus, mis pakub laia valikut erinevaid kaubamärke, disainipoode ja butiike. Kevad on hea aeg nautida šoppamist, sest paljud kauplused pakuvad uusi kollektsioone ja allahindlusi.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kevadine Milano pakub külastajatele palju erinevaid võimalusi ja kogemusi. Linna võib külastada üksinda, pere või sõpradega. Igal juhul on Milanos midagi teha ja avastada igale maitsele. Olgu selleks siis ajaloo ja kultuuri uurimine, disaini ja moodi nautimine või lihtsalt ilusa ilmaga jalutamine ja šoppamine.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

06.05.23 – 11.05.23 ( 134€ )

09.05.23 – 14.05.23 ( 139€ )

23.05.23 – 25.05.23 ( 80€ )

28.05.23 – 01.06.23 ( 118€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Milano

    Milano

    Lombardia pealinnas Milanos elab 1,3 miljonit inimest. See on Itaalia suurim tööstuslinn, kus on palju erinevaid tööstussektoreid. See on magnetiline punkt disaineritele, kunstnikele, fotograafidele ja modellidele. Milanos on iidne kesklinn kõrgete ja huvitavate hoonete ja palazzodega, mistõttu soovivad glamuurilinna näha nii paljud inimesed üle kogu maailma. See on teie tasuta Milano linnajuht! See on Itaalia moepealinn ja linnas on palju vaatamisväärset, enne kui lähete lähedal asuva Como järve äärde, et imetleda ilusamaid maastikke, mida olete kunagi näinud. Siin on meie isiklikud soovitused selle kohta, mida näha… Mille poolest on Milano tuntud? Milano toomkirik – see püha katedraal on Milano silmapaistev … Loe edasi…