Kevadine Stockholm | MAI | TALLINNAST | (al.25€)

Kevadine Stockholm pakub palju erinevaid tegevusi ja kohti, kus külastajad saavad nautida ilusat ilma ja linnas toimuvaid tegevusi. Siin on viis soovitust, mida kevadises Stockholmis teha:

  1. Skansen – Skansen on Stockholmi ajalooline muuseum, kus saab kogeda Rootsi ajalugu ja kultuuri. Seal on palju erinevaid näituseid ja etendusi ning kevadel õitsevad ka Skanseni aedades paljud taimed ja lilled.
  2. Vasa muuseum – Vasa muuseum on populaarne turismiatraktsioon, mis asub Stockholmi saarel. Seal saab vaadata 17. sajandil ehitatud sõjalaeva Vasa vrakki, mis on suurepärases seisukorras säilinud.
  3. Gröna Lund – Gröna Lund on Stockholmi suurim lõbustuspark, mis on avatud kevadest sügiseni. Seal on palju erinevaid atraktsioone ja etendusi ning park pakub meelelahutust kogu perele.
  4. Djurgården – Djurgården on Stockholmi saar, kus on palju rohelust, loodust ja vaatamisväärsusi. Seal on mitmeid muuseume, nagu ABBA muuseum, Waldemarsudde kunstimuuseum, samuti kaunis loodus, mis sobib suurepäraselt jalutuskäikudeks ja piknikuks.
  5. Södermalm – Södermalm on Stockholmi trendikas piirkond, kus on palju kohvikuid, restorane, poode ja disainistuudioid. Seal on ka palju erinevaid kunsti- ja kultuurisündmusi, mis toimuvad kevadest sügiseni.

Need on vaid mõned näited kohtadest, mida kevadises Stockholmis külastada. Linnas on palju muudki näha ja teha ning kindlasti leiate midagi endale sobivat.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

04.05.23 – 09.05.23 ( 44€ )

11.05.23 – 14.05.23 ( 58€ )

18.05.23 – 20.05.23 ( 28€ )

25.05.23 – 27.05.23 ( 25€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Stockholm

    Stockholm

    Stockholmi ajalugu ulatub tagasi 13. sajandisse, kui rootslaste hõimud hakkasid sellel alal elama. Esimene kindlus Stockholmi kohal ehitati Birger Jarli poolt 1252. aastal ning alates sellest ajast hakkas Stockholm kiiresti kasvama. Stockholmi tähtsus kasvas 14. sajandil, kui Hansa Liit ehitati üles. Stockholmist sai oluline kaubandus- ja sadamalinn, kus liitkaupmehed kauplesid tera, kalatoodete, tekstiilide ja muu kaubaga. Sel ajal ehitati Stockholmi palju kirikuid ja kindlustusi, näiteks Stockholmi loss. Mida Stockholmis teha? Stockholm on Põhjamaade üks ilusamaid ja mitmekülgsemaid linnu, kus on palju erinevaid tegevusi ja vaatamisväärsusi, mida külastada. Aeg kohvrid pakkida, ning leida endale parimad vaatamisväärsused. Siin on mõned näited sellest, … Loe edasi…