Kevadine London ootab sind! (al.78€)

Kevad on suurepärane aeg , kui London enda reisiplaanidesse võtta, sest sel ajal ärkab linn talveunest ning loodus hakkab õitsema. Siin on mõned põhjused, miks peaksid kevadel Londonisse minema:

  1. Ilusad kevadlilled: Londoni parkides hakkavad kevadel õitsema värvilised tulbid, nartsissid ja muud kevadlilled, mis muudavad linna ilusamaks ja meeldivamaks. Näiteks Kew’i botaanikaaed on kevadel täis õitsevaid kirsipuid, mis on kindlasti külastamist väärt.
  2. Vähem turiste: Kevad on tavaliselt madalhooaeg, mistõttu on turistide hulk linna tänavatel ja vaatamisväärsustes väiksem. See tähendab, et saad külastada populaarseid kohti ilma suure rahvamassita ning nautida rohkem rahu ja vaikust.
  3. Välialad ja piknikud: Kevadine ilm võimaldab nautida piknikke ja vaba aja veetmist värskes õhus. Londonis on palju kauneid parke ja rohelisi alasid, kus saad nautida piknikku või lihtsalt jalutada. Näiteks Hyde Park, St James’s Park ja Regent’s Park on suurepärased kohad kevadpäevade nautimiseks.
  4. Kultuurisündmused: Kevad on täis erinevaid kultuurisündmusi, näituseid, festivalid ja kontserte, mis toimuvad erinevates linnaosades. Näiteks aprillis toimub London Marathon, mis on üks maailma suurimaid spordisündmusi. Mai lõpus toimub aga Chelsea lillefestival, mis pakub külastajatele suurepärase võimaluse nautida kaunist õitsevat lillede merd.
  5. Muutuv ilm: Kevadisel ajal võib Londoni ilm olla ettearvamatu, kuid see võib muuta linna külastamise veelgi huvitavamaks. Võib juhtuda, et hommikul on päikseline ja soe ning pärastlõunal sajab vihma, mis annab võimaluse nautida linna erinevaid tegevusi ja vaatamisväärsusi erinevates ilmastikuoludes.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

02.05.23 – 05.05.23 ( 106€ )

19.05.23 – 23.05.23 ( 108€ )

22.05.23 – 25.05.23 ( 113€ )

26.05.23 – 02.06.23 ( 78€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • London

    London

    Londoni ajalugu ulatub tagasi ligi 2000 aastat, alates Rooma impeeriumi vallutusest 43. aastal pKr. Rooma asutas oma esimese kindlustatud asula Thamesi jõe kaldale, mida tunti Londiniumi nime all. Londiniumist sai Rooma impeeriumi tähtis kaubanduskeskus ja see oli ka Briti saarte keskuseks, kuni Rooma impeeriumi lagunemiseni 5. sajandil. Pärast Rooma langust jäi Londinium pikaks ajaks mahajäetud linnaks, kuid 9. sajandil rajati sinna uus asula, millele pandi nimeks Lundenwic. See asula muutus hiljem tuntuks kui Middlesexi linn ja oli üks Inglismaa tähtsamaid linnu. Londonist sai Suurbritannia ja Inglise impeeriumi keskus ning see kasvas kiiresti suureks ja rikkaks linnaks. Industrialiseerimise ajal muutus Londoni … Loe edasi…