Kordumatu Riyadh! (al.145€)

Riyadh on Saudi Araabia pealinn ja üks suuremaid linnu Lähis-Idas. Siin on mõned soovitused, mida Riyadhis teha:

  1. Al Masmak kindlus: Al Masmak kindlus on Riyadhi vanim hoone, mis on ehitatud 1865. aastal. Kindlus on nüüd muuseum ja pakub suurepärast ülevaadet Saudi Araabia ajaloost.
  2. Riyadh galerii: Riyadh galerii on suurepärane koht kunstisõpradele, kus saab nautida nii kohalikke kui ka rahvusvahelisi kunstiteoseid.
  3. Kingdom Tower: Kingdom Tower on Riyadhi kõrgeim hoone, mille tipus asub vaateplatvorm, kust avaneb suurepärane vaade linnale.
  4. Wadi Hanifah: Wadi Hanifah on looduslik oaas Riyadhi lähedal, kus saab nautida looduse ilu, matkata ja piknikke pidada.
  5. Souq Al-Zal: Souq Al-Zal on traditsiooniline turg, kus müüakse kohalikke käsitöötooteid, vürtsisegusid, riideid, ehteid ja palju muud.
  6. Diriyah: Diriyah on ajalooline küla, mis asub Riyadhist umbes 20 km kaugusel. See on koduks mõnedele Saudi Araabia olulisematele ajaloolistele paikadele ja muuseumidele.

Need on vaid mõned soovitused, mida Riyadhis teha. Lisaks sellele on Riyadhis palju muid huvitavaid kohti, nagu näiteks restoranid, kohvikud, parkid ja ostukeskused.

Riyadh on Saudi Araabia üks suurimaid linnu ja sellega seoses on hinnad keskmisest kõrgemad. Siiski on hinnad võrreldavad teiste suurlinnadega üle maailma. Näiteks võivad hotellihinnad ulatuda mõõdukast kalliteni, kuid seal on ka odavamaid võimalusi. Samuti võivad restoranide hinnad varieeruda ja sõltuda söögikoha tüübist ja asukohast. Kuid hinnad on üldiselt taskukohased võrreldes teiste maailma suurlinnadega nagu New York, London või Pariis. Olenevalt teie eelarvest ja kulutuste stiilist on Riyadhis võimalik leida erinevaid hinnatasemeid. Kuid peate arvestama, et alkohoolsete jookide tarbimine võib olla Riyadhis kallis, sest neid müüakse ainult erilitsentseeritud kohtades ning nende hind võib olla kõrgem kui muudes kohtades.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

02.05.23 – 10.05.23 ( 193€ )

23.05.23 – 27.05.23 ( 145€ )

30.05.23 – 07.06.23 ( 183€ )

06.06.23 – 14.06.23 ( 206€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht – Hetkel puudub