Kuum Doha! (al.486€)

Doha linn Kataris pakub palju võimalusi, mida külastajad saavad nautida. Siin on mõned ideed, mida võiksite kaaluda:

  1. Külastage Souq Waqifi: traditsiooniline kaubanduskeskus, kus saate osta kohalikke käsitöötooteid, vürtse, rõivaid ja muud.
  2. Käige Katari Rahvusmuuseumis: see muuseum tutvustab Katarit ja selle ajalugu ning kultuuri, sealhulgas islami kunsti ja arhitektuuri.
  3. Ujuge Katari rannas: Dohas on palju randu, kus saab ujuda ja päevitada.
  4. Käige Katari islamimuuseumis: see muuseum on pühendatud islami ajaloole ja kultuurile.
  5. Nautige Doha siluetti: vaadake Doha siluetti Corniche promenaadilt, millelt avaneb vaade merele ja linna siluetile.
  6. Külastage Katari riiklikku kunstimuuseumi: see muuseum tutvustab kaasaegset kunsti ja kohalikke kunstnikke.
  7. Tutvuge Katari köögiga: proovige kohalikke toite, näiteks hummust, falafelit, baklava magustoitu ja traditsioonilist araabia kohvi.

Need on vaid mõned ideed, mida võiksite selles linnas teha. Kataris on palju rohkem avastamist, seega uurige kindlasti ka teisi võimalusi!

Katar on üldiselt tuntud kui kallis riik, kus hinnad on kõrgemad kui paljudes teistes riikides, ja Doha ei ole erand. Näiteks hotellid, restoranid ja kauplused Dohas võivad olla kallimad kui paljudes teistes linnades maailmas. Samas, kui võrrelda teiste Lähis-Ida riikide pealinnade hindadega, siis võib Doha olla võrdlemisi taskukohane.

Kulude mõttes võib erinevaid võimalusi leida. Näiteks võite leida taskukohaseid majutusvõimalusi või süüa tänavatoidu pakkujatelt, kelle hinnad on märkimisväärselt odavamad kui restoranides. Siiski, kui plaanite oma reisi eelarvet, peaksite kindlasti kaaluma Doha kõrgemaid hindu.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

01.05.23 – 13.05.23 ( 486€ )

08.05.23 – 19.05.23 ( 547€ )

15.05.23 – 26.05.23 ( 520€ )

22.05.23 – 27.05.23 ( 500€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht – Hetkel puudub