London | MAI | RIIAST | (al.62€)

London on üks maailma kõige populaarsemaid turismisihtkohti ning kevad on üks parimaid aegu selle kauni linna külastamiseks. Kevadised päevad on pikemad ja soojemad ning turistide hordid pole veel suveperioodile jõudnud. Kui soovid kevadist põgenemist päikese alla, siis on London reisid kindlasti tegevus, mida kaaluda..

Reisipakkumised on parim viis reisikulude kokkuhoiuks ning kevadel on Londonis palju sooduspakkumisi. Lennupiletid ja hotellihinnad on tavaliselt madalamad kui suveperioodil, seega, kui soovid külastada Londonit soodsamalt, siis kevad on õige aeg.

London on tuntud oma ajaloo ja kultuuri poolest ning kevad on ideaalne aeg, et külastada linna muuseume ja kunstigaleriisid ilma suurema rahvamassita. Briti Muuseum, Rahvusgalerii ja Victoria ja Alberti Muuseum on vaid mõned paljudest kohtadest, mida võiksite külastada. Lisaks sellele on kevad ka parim aeg külastada mitmeid ajaloolisi vaatamisväärsusi nagu Tower of London, Westminster Abbey ja Buckinghami palee.

Kevadine London pakub ka palju võimalusi vaba aja veetmiseks. Linna pargid, nagu näiteks Hyde Park, Regent’s Park ja Greenwich Park, on kevadel eriti kaunid täis õitsevaid lilli ja rohelust. Kui soovite midagi aktiivsemat teha, siis on Londonis palju võimalusi spordi harrastamiseks, nagu jalgrattasõit, jooksmine ja tennis.

London on ka ideaalne koht šoppamiseks. Kevadisel ajal on suured allahindlused, eriti aprilli lõpus toimuva Oxford Streeti suurepärase päeva raames. Lisaks sellele on Londonis palju erinevaid poode, alates eksklusiivsetest butiikidest kuni suurte kaubanduskeskusteni nagu Westfield.

Kokkuvõtteks, London on kevadel ideaalne sihtkoht. Reisipakkumised aitavad teil säästa reisikuludelt ning kevad on ideaalne aeg linna nautimiseks ilma suurema rahvamassita. Lisaks sellele on Londonis palju tegevusi ja vaatamisväärsusi, mis muudavad iga külastuse unustamatuks. Seega, kui soovite külastada üht maailma kõige põnevamat linna, siis London reisid kevadel on kindlasti väärt kaalumist.

Soodsad Lennud

RIIAST

05.05.23 – 10.05.23 ( 69€ )

11.05.23 – 15.05.23 ( 94€ )

17.05.23 – 22.05.23 ( 77€ )

24.05.23 – 31.05.23 ( 62€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • London

    London

    Londoni ajalugu ulatub tagasi ligi 2000 aastat, alates Rooma impeeriumi vallutusest 43. aastal pKr. Rooma asutas oma esimese kindlustatud asula Thamesi jõe kaldale, mida tunti Londiniumi nime all. Londiniumist sai Rooma impeeriumi tähtis kaubanduskeskus ja see oli ka Briti saarte keskuseks, kuni Rooma impeeriumi lagunemiseni 5. sajandil. Pärast Rooma langust jäi Londinium pikaks ajaks mahajäetud linnaks, kuid 9. sajandil rajati sinna uus asula, millele pandi nimeks Lundenwic. See asula muutus hiljem tuntuks kui Middlesexi linn ja oli üks Inglismaa tähtsamaid linnu. Londonist sai Suurbritannia ja Inglise impeeriumi keskus ning see kasvas kiiresti suureks ja rikkaks linnaks. Industrialiseerimise ajal muutus Londoni … Loe edasi…