Maagiline Malta! (al.120€)

Malta on imekaunis saarriik Vahemeres ning kevad on üks parimaid aegu selle külastamiseks. Siin on mõned head põhjused, miks kevadisel ajal Malta külastamine võib olla suurepärane kogemus:

  1. Ilm: Malta kevadine ilm on mõõdukas ja meeldiv, temperatuurid jäävad tavaliselt vahemikku 18-23 kraadi. See tähendab, et saate nautida päikest ja soojust ilma, et oleks liiga palav. Ideaalne aeg rannapuhkuseks!
  2. Vähe turiste: Kevad on Malta turismihooaja vaiksem aeg, seega on saar vähem rahvarohke. See tähendab, et saate kogeda Malta loodust, kultuuri ja vaatamisväärsusi ilma suuremate rahvahulkadeta.
  3. Ajalugu: Malta on täis ajaloolisi vaatamisväärsusi, nagu Valletta kindlus, Hypogeum of Hal-Saflieni, St. John’s Co-katedraal ja palju muud. Kevadine külastus annab teile võimaluse avastada Malta ajalugu ja kultuuri ilma rahvahulga rünnakuta.
  4. Loodus: Malta on täis ilusaid randu, kiviseid kaljusid, kristallselgeid veekogusid ja lopsakaid aedu. Kevad on parim aeg, et näha Malta loodust oma täies hiilguses, kuna paljud taimed ja lillede hakkavad õitsema just sel ajal.
  5. Festivalid: Malta on tuntud oma kevadfestivalide poolest, nagu Valletta Filmifestival ja Carnival Week. Siin saate kogeda Malta kultuuri, toitu ja meelelahutust.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

11.04.23 – 15.04.23 ( 144€ )

18.04.23 – 23.04.23 ( 152€ )

02.05.23 – 10.05.23 ( 147€ )

09.05.23 – 18.05.23 ( 120€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Valletta

    Valletta

    Valletta on Malta pealinn, mille ajalugu ulatub tagasi aastasse 1566, kui Johannese ordulinnus sai valmis. Johannese rüütliordu ehitas linna kaitsmiseks uue kindluse, kui nad kolisid Birgu linnusest. Linna nimeks sai Valletta, austusavaldus Johannese ordumeistrile Jean Parisot de Valetta’le, kes juhtis linna ehitust. Valletta muutus kiiresti Maltas poliitilise ja kultuurikeskuseks, ning sellest sai Malta orduriigi uus pealinn. 17. sajandil koges linn rahu ja stabiilsuse ajajärku, mis võimaldas sellel areneda ja laieneda. Linna paljud baroksed paleed, kirikud ja purskkaevud pärinevad just sellest ajast. Tänapäeval on Valletta UNESCO maailmapärandi nimistus ning see on tuntud oma ajaloolise arhitektuuri, muuseumide, katedraalide, kindluste ja sadama poolest. … Loe edasi…