Milano lummab arhitektuuri ja toiduga! (al.81€)

Milano on Itaalia üks kõige suuremaid ja kultuuriliselt rikkamaid linnu, mida tasub kindlasti külastada mitmel põhjusel.

Esiteks on linn tuntud oma moe- ja disainitööstuse poolest ning see on üks maailma suurimaid moepealinnu. Seega, kui oled moesõber, siis on kindlasti koht, kus sa peaksid käima, et nautida moe- ja disainimaailma tippude loomingut ning tutvuda nende uusimate kollektsioonidega.

Teiseks on kultuuripärand väga rikkalik, sealhulgas on linna kuulus kunst, arhitektuur, ajalugu ja gastronoomia. Katedraal Duomo di on linnas asuv üks tuntuimaid vaatamisväärsusi, samuti võib leida palju erinevaid muuseume, teatreid, kontserdipaiku ja muid kultuurikeskusi.

Kolmandaks on suurepärane koht Itaalia köögi nautimiseks. Linna erinevates piirkondades on suurepäraseid restorane ja kohvikuid, kus saab proovida autentseid Itaalia roogasid ja jooke ning nautida linna elava õhkkonda.

Lisaks sellele on Milano ka suurepärane koht šoppamiseks ning ööeluks, kus saab nautida erinevaid baare, klubisid ja muusikasaale. Kõik need aspektid muudavad Milano suurepäraseks sihtkohaks, mida tasub kindlasti külastada.

  1. Moepiirkond: Milano on üks maailma suurimaid moepealinnu, kus toimuvad olulised moeüritused nagu Fashion Week. Milano on koduks paljudele tuntud moebrändidele, moeloojatele ja disaineritele, mis tähendab, et linna tänavapilt on alati kaasaegne ja trendikas.
  2. Kultuuripärand: Milano on täis ajaloolisi hooneid, monumente ja muuseume, mis pakuvad külastajatele suurepärast võimalust uurida Itaalia rikkalikku ajalugu ja kultuuri. Linna tuntuim vaatamisväärsus on katedraal Duomo di Milano, mis on Itaalia suurim gooti stiilis hoone.
  3. Gastronoomia: Linn on koduks Itaalia ühele kuulsamale toidule, risotto alla milanesele, mis on valmistatud safraniga. Linna piirkonnad on täis erinevaid restorane, kohvikuid ja turgusid, kus saab nautida Itaalia köögi autentseid maitseid.
  4. Arhitektuur: Lisaks on koduks mitmele tähelepanuväärsele arhitektuuriteosele, sealhulgas kaasaegsetele kõrghoonetele ja ajaloolistele paleedele. Paljud arhitektid on jätanud oma jälje linna arhitektuurilisse maastikku, näiteks Leonardo da Vinci, kes kavandas katedraali Duomo di Milano ees seisva kuulsa gooti kujutise.

Soodsad Milano Lennud

TALLINNAST

02.05.23 – 05.05.23 ( 116€ )

06.05.23 – 10.05.23 ( 81€ )

09.05.23 – 14.05.23 ( 93€ )

23.05.23 – 25.05.23 ( 83€ )

Parimad Milano majutused

Booking.com


Reisijuht