Moodne Tel Aviv |RIIAST| (al.142€)

Tel Aviv on linn, mis pakub midagi igale maitsele. Siin saab nautida nii rikkalikku kultuuripärandit, kaasaegset kunsti, kui ka lõõgastuda liivarannal või nautida linna ööelu. Lisaks on linnas palju huvitavaid vaatamisväärsusi ning erinevaid üritusi ja festivale aasta läbi.

Üks populaarsemaid festivalidest on Tel Avivi Pride, mis toimub iga aasta juunis. See on üks suurimaid LGBT kogukonna sündmusi Lähis-Idas ja pakub erinevaid üritusi, paraade ja kontserte. Lisaks toimub siin ka Tel Avivi maraton, mis meelitab osalejaid üle kogu maailma.

Kui soovid aga veeta aega linnast väljaspool, siis saad nautida ilusat loodust ja külastada Iisraeli teisi huvitavaid paiku. Näiteks on Jeruusalemm, Iisraeli pealinn, vaid tunni kaugusel Tel Avivist ning pakub palju ajaloolisi vaatamisväärsusi ja pühapaiku. Samuti on võimalik külastada Iisraeli kuulsaid pühapaiku nagu Masada kindlus, Karmeli mägi ja Püha Linna.

Kokkuvõtteks võib öelda, et Tel Aviv on kaasaegne ja elav linn, mis pakub külastajatele palju võimalusi. Siin saab nautida nii mereäärset puhkust, kui ka kultuuripärandit ja erinevaid festivale. Kuigi hindade tase võib olla kõrgem kui teistes Iisraeli linnades, pakub Tel Aviv siiski taskukohaseid võimalusi majutuseks ja toitlustamiseks. Linn on kindlasti külastamist väärt ning sobib ideaalselt nii perepuhkuseks kui ka sõpradega seiklemiseks.

Soodsad Lennud

RIIAST

03.05.23 – 07.05.23 ( 188€ )

11.05.23 – 17.05.23 ( 181€ )

15.05.23 – 27.05.23 ( 142€ )

25.05.23 – 31.05.23 ( 145€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Tel Aviv

    Tel Aviv

    Tel Aviv on suurepärane sihtkoht reisijatele, kes soovivad külastada Iisraeli ja kogeda selle kultuuri. Tel Aviv asub riigi rannikul ning on kaasaegne linn, kus on palju näha ja teha. Siin saab nautida mereäärset elu ja rikkalikku kultuuripärandit. Lisaks on Tel Aviv teada-tuntud kui “Kultuuri pealinn” ning siin toimuvad aasta läbi erinevad üritused ja festivalid. Allpool on välja toodud mõned huvitavad faktid Tel Avivi kohta ning soovitused, mida linnas teha ja milliste hindadega arvestada. Kindlasti tasuks läbi lugeda ka meie blogis olev “Enne Reisi” postituste seeria. Tel Avivi huvitavad faktid Mida Tel Avivis teha? Milliste hindadega peaksin Tel Avivis arvestama? Tel … Loe edasi…