Päikseline Barcelona | MAI | TALLINNAST | (al.137€)

Päikseline Barcelona on üks Euroopa kõige meeldejäävamaid sihtkohti ning kevad on üks parimaid aegu selle kauni linna külastamiseks. Kevadel on päevad pikemad ja soojemad ning linna rahvamassid pole veel suveperioodile jõudnud. Kui otsid kevadist põgenemist päikese alla, siis on Barcelona kindlasti koht, kuhu minna.

Lennudiilid on parim viis reisikulude kokkuhoiuks ning Barcelonasse saab kevadel palju soodsaid pakkumisi. Lennupiletid ja hotellihinnad on kevadel tavaliselt madalamad, kui suveperioodil, kui turistide hordid tunglevad linna kõikidesse nurkadesse. Seega, kui soovid külastada päikselist Barcelona ilma suurema rahvamassita ja soodsamalt, siis kevad on õige aeg.

Barcelona on tuntud oma kaunite randade ja arhitektuuri poolest. Pärast pikka talve on kevadel ideaalne aeg päikeseliste randade nautimiseks. Barcelona rannad on juba kevadel avatud, nii et saate nautida sooja päikest ja mõnusat mereäärset jalutuskäiku. Lisaks sellele on Barcelonas palju arhitektuurilisi vaatamisväärsusi, nagu Sagrada Familia, Casa Batlló ja Park Güell, mis on kohustuslikud külastused iga Barcelona külastaja jaoks.

Päikseline Barcelona on ka ideaalne koht gurmaanidele. Kataloonia köök on täis maitseid ja aroome, mis muudavad iga söögikorra unustamatuks. Barcelonas on palju erinevaid restorane, kus saate proovida kohalikke roogasid ja jooke. Kui soovite kogeda tõelist katalaani kultuuri, siis proovige kindlasti kohalikku õlut ja Cava’t, Kataloonia vahuveini.

Lõpuks, päikseline Barcelona pakub ka palju võimalusi vaba aja veetmiseks. Linna pargid, nagu näiteks Parc de la Ciutadella ja Montjuic, on kevadel eriti kaunid, täis õitsevaid lilli ja rohelust. Kui soovite teha midagi aktiivsemat, siis on Barcelonas palju võimalusi spordi harrastamiseks, nagu näiteks jalgrattasõit ja surfamine.

Kokkuvõtteks, päikseline Barcelona on kevadel ideaalne sihtkoht. Lennudiilid aitavad teil säästa reisikuludelt ning kevad on ideaalne aeg linna nautimiseks ilma suurema rahvamassita.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

02.05.23 – 06.05.23 ( 137€ )

09.05.23 – 16.05.23 ( 177€ )

16.05.23 – 25.05.23 ( 175€ )

23.05.23 – 27.05.23 ( 142€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Barcelona

    Barcelona

    Barcelona on Hispaania suuruselt teine ​​linn, kus elab umbes 3 200 000 inimest. See uuenduslik ja mitmekesine linn asub poolsaare kirderannikul Vahemere ääres. Barcelona on Kataloonia piirkonna pealinn, samuti Barcelona provints. Kuigi hispaania keel on Hispaanias ametlik keel, tunnustatakse Kataloonia piirkonnas katalaani keelt ka kaasametliku keelena. Ilm on tavaliselt aastaringselt korralik, ilusaimad kuud on maist juulini ja üldiselt september. Nagu paljudes Hispaania linnades, kipub august olema kuumim kuu, kusjuures temperatuurid tõusevad mõnikord 30-ndate keskpaigani. Talved on jahedamad, kuid sademeid pole palju. Barcelona on riigi peamine majandusallikas Madridi järel. See on ka koduks ühele kõige suuremale Vahemere sadamale. Barcelona lennujaam on … Loe edasi…