Perfektne Pariis! (al.156€)

Pariis on üks maailma kõige ikoonilisemaid ja romantilisemaid linnu, mis pakub palju põhjuseid selle külastamiseks. Mõned peamised põhjused, miks inimesed armastavad Pariisi külastada, on:

  1. Kultuur: Pariis on tuntud oma kultuuri poolest, mis hõlmab kunsti, moe, toidu, ajaloo ja arhitektuuri valdkondi. Pariisis on palju muuseume ja kunstigaleriisid, mida külastada, nagu Louvre’i muuseum ja Orsay muuseum.
  2. Toiduelamus: Pariisi toiduelamus on ainulaadne. Siin saate proovida erinevaid Prantsuse köögi hõrgutisi nagu croissant, baguette, juustud, magustoidud jne. Samuti on Pariisis palju erinevaid restorane, mis pakuvad erinevaid rahvusvahelisi kööke.
  3. Ajaloolised vaatamisväärsused: Pariis on täis ajaloolisi vaatamisväärsusi, nagu Eiffeli torn, Notre-Dame katedraal, Triumfikaar, Montmartre’i künklik piirkond ja palju muud. Need kohad on populaarsed turistide seas, kes soovivad näha ja kogeda Pariisi ajalugu.
  4. Shopping: Pariis on üks maailma moe pealinnadest, kus on palju butiike ja kaubamaju, kus saate osta kõike alates haute couture rõivastest kuni vintage leiudeni. Kuulsaim kaubamaja on kindlasti Galeries Lafayette.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

08.04.23 – 13.04.23 ( 193€ )

15.04.23 – 20.04.23 ( 210€ )

02.05.23 – 05.05.23 ( 156€ )

19.05.23 – 24.05.23 ( 193€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Pariis

    Pariis

    Pariisi ajalugu ulatub tagasi üle 2000 aasta, kui keldid asustasid Seine’i jõe kaldal asuvat asulat nimega Lutetia. Rooma keisrid Julius Caesar ja Augustus vallutasid linna aastal 52 eKr ja muutsid selle Rooma provintsi pealinnaks. Pärast Lääne-Rooma impeeriumi langemist muutus Pariis Frankide kuningate valitsetud linnaks. Keskaegse Pariisi ajal oli linn tähtis kultuuri- ja kaubanduskeskus ning seal asusid arvukad kirikud, sealhulgas tuntud Notre-Dame’i katedraal. 18. sajandil, ajastul, mida tuntakse Pariisi valgustusajastuna, toimus linnas intellektuaalne ja kultuuriline õitseng. Sel ajal rajati ka tuntud Eiffeli torn, mis valmis 1889. aastal. Pariis oli ka Prantsuse revolutsiooni ja Napoleon Bonaparte ajastu keskpunktiks. 19. sajandil sai linnast … Loe edasi…