Stiilne Berliin kevadel |RIIAST| (al.41€)

Berliin on suurepärane sihtkoht igal ajal aastas, kuid kevadisel ajal muutub linn eriti kauniks ja atraktiivseks. Siin on mõned põhjused, miks Berliini kevadel külastada:

 1. Ilus ilm: Kevad Berliinis on tavaliselt väga meeldiv. Pärast pikka talve ja madalaid temperatuure, tõusevad kevadel temperatuurid järk-järgult ja lumi hakkab sulama. Kevadisel ajal on õues mõnus jalutada, nautida päikesepaistet ja imetleda kevadlilli.
 2. Vähem turiste: Kevad ei ole Berliinis kõige populaarsem turismihooaeg, mistõttu on vähem turiste ja linnas on rahulikum. See tähendab, et saate nautida vaatamisväärsusi, muuseume ja muid atraktsioone ilma suurte rahvamassideta.
 3. Kultuurifestivalid: Berliinis toimub kevadel mitmeid festivalid ja üritusi. Üks tuntumaid on “Karneval der Kulturen” (Kultuuride Karneval), mis toimub maikuus. Festivalil esinevad erinevate kultuuride artistid, toimub tänavatoidu festival ja erinevad kontserdid.
 4. Kevadine rohelus: Kevad on Berliinis aeg, mil linn muutub rohelisemaks. Kõikjal õitsevad lilled ja puud hakkavad uusi lehti kasvatama. Berliini parkides ja aiad muutuvad kaunimaks ning on suurepärane koht kevadiste jalutuskäikude nautimiseks.
 5. Muuseumid ja kunst: Berliin on täis huvitavaid muuseume, kus saate näha erinevaid kunstiteoseid ja ajaloolisi eksponaate. Kevad on suurepärane aeg, et külastada muuseume, kuna vähem turiste tähendab, et saate nautida näitusi ilma piketeerivate järjekordadeta.
 6. Jalgrattamatkad: Berliin on jalgratturitele väga sobilik linn ning kevad on ideaalne aeg jalgrattamatkadeks. Linna läbib mitmeid jalgrattaradu, mis võimaldavad nautida Berliini ilu ja vaatamisväärsusi.

Kokkuvõttes on Berliin kevadel väga atraktiivne sihtkoht, mis pakub palju võimalusi nautimiseks ja avastamiseks. Berliini kevad on suurepärane aeg, et nautida linna ajalugu, kultuuri ja loodust, samuti kaasaegset kunsti ja moeelu. Vähem turiste, mõnus ilm ja mitmed festivalid muudavad kevade Berliinis

Soodsad Lennud

RIIAST

09.05.23 – 16.05.23 ( 57€ )

10.05.23 – 16.05.23 ( 57€ )

16.05.23 – 23.05.23 ( 49€ )

17.05.23 – 24.05.23 ( 41€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

 • Berliin

  Berliin

  Berliin on Saksamaa pealinn ja suurim linn, mida iseloomustavad ajaloolised vaatamisväärsused, kultuuripärand ja kaasaegne elustiil. Berliin on ka oluline majanduskeskus ja poliitiline süda, kuna seal asuvad Saksamaa föderaalvalitsus, parlament ja president. Berliini ajalugu on äärmiselt rikas ja mitmekesine. Linn on kogenud sõdu, jagunemist, taasühinemist ja taastamist. Berliini ajaloo keskmes on külma sõja periood, kui linn oli ida ja lääne vaheliseks piirilinnaks ja sellele järgnenud taasühinemine 1990. aastal. Berliin on tuntud ka oma arhitektuuri poolest, kus on kombineeritud nii ajaloolised kui kaasaegsed stiilid. Kuulsad vaatamisväärsused hõlmavad Brandenburgi väravat, Reichstag hoone, Berliini katedraali, Berliner Fernsehturmi ja Berliini müüri jäänuseid, mida tänapäeval on … Loe edasi…