Stockholm Vaatamisväärsused | JUUNI | TALLINNAST | (al.27€)

Stockholmis võib hindade osas olla erinevusi, kuid üldiselt tuleks arvestada keskmiste kuludega. Restoranide hinnad võivad varieeruda, kuid taskukohased võimalused on saadaval. Stockholmis on mitmeid vaatamisväärsusi, näiteks Kuningaloss, Vasa muuseum ja Gamla Stan, mis pakuvad rikkalikke ajaloolisi kogemusi ja kaunist arhitektuuri. Stockholm vaatamisväärsused tasuvad kindlasti külastamist.

Stockholm on lummav linn, kus kohtub ajalugu ja kaasaegsus harmooniliselt. Külastades Stockholm’i, saab nautida kaunist vanalinna, mis on täis keskaegseid ehitisi ja võluvaid tänavaid ning samal ajal avastada kaasaegseid muuseume, trendikaid restorane ja kauplusi. Lisaks pakub linn võimalust kogeda autentset Põhjamaade kultuuri ning imetleda kaunist loodust, mis ümbritseb Stockholmi arhipelaagi kujul.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

06.06.23 – 08.06.23 (27€)

13.06.23 – 15.06.23 (43€)

20.06.23 – 23.06.23 (50€)

27.06.23 – 29.06.23 (39€)

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Stockholm

    Stockholm

    Stockholmi ajalugu ulatub tagasi 13. sajandisse, kui rootslaste hõimud hakkasid sellel alal elama. Esimene kindlus Stockholmi kohal ehitati Birger Jarli poolt 1252. aastal ning alates sellest ajast hakkas Stockholm kiiresti kasvama. Stockholmi tähtsus kasvas 14. sajandil, kui Hansa Liit ehitati üles. Stockholmist sai oluline kaubandus- ja sadamalinn, kus liitkaupmehed kauplesid tera, kalatoodete, tekstiilide ja muu kaubaga. Sel ajal ehitati Stockholmi palju kirikuid ja kindlustusi, näiteks Stockholmi loss. Mida Stockholmis teha? Stockholm on Põhjamaade üks ilusamaid ja mitmekülgsemaid linnu, kus on palju erinevaid tegevusi ja vaatamisväärsusi, mida külastada. Aeg kohvrid pakkida, ning leida endale parimad vaatamisväärsused. Siin on mõned näited sellest, … Loe edasi…