Sügisene New York |TALLINNAST| (al.384€)

New York on üks maailma kõige ikoonilisemaid ja mitmekesisemaid linnu, kus on palju näha ja teha. Siin on mõned põhjused, miks peaksid New Yorki külastama:

 1. Kultuur: New York on tuntud oma rikkaliku kultuuripärandi poolest. Siin on palju muuseume, galeriisid, teatreid ja kunstigaleriisid, kus saab nautida erinevaid kunstivorme, sealhulgas maali, skulptuuri, teatrit ja muusikat.
 2. Toidukultuur: New York on rahvusvaheline toiduparadiis, kus saab proovida erinevaid toite igast maailma nurgast. Siin on ka palju tuntud restorane ja tänavatoit müüjaid.
 3. Arhitektuur: New Yorki ikoonilised pilvelõhkujad ja muud arhitektuurilised vaatamisväärsused, nagu Vabadussammas ja Empire State Building, on maailmakuulsad.
 4. Shopping: New York on üks parimaid kohti maailmas šoppamiseks. Siin on palju kaubanduskeskuseid, butiike ja erinevaid turge, kus saab leida kõike alates kohalikust käsitööst kuni rahvusvaheliste kaubamärkide toodeteni.
 5. Ajalugu: New York on täis ajaloolisi vaatamisväärsusi, nagu näiteks Ellis Islandi immigrantide muuseum ja ajalooline Harlem.

Tegevused, mida New Yorkis teha saab, on lõputud, kuid mõned populaarsed võimalused on:

 • Külastada kultuurikeskusi, muuseume ja kunstigaleriisid, nagu Metropolitan Museum of Art, Museum of Modern Art ja American Museum of Natural History.
 • Nautida maailmakuulsaid vaatamisväärsusi, nagu Vabadussammas, Empire State Building ja Times Square.
 • Külastada Broadway teatrit ja nautida maailmatasemel teatrit etendusi.
 • Tutvuda erinevate linnaosadega, nagu näiteks trendikas Brooklyn, ajalooline Harlem ja hipsterite meka Williamsburg.
 • Nautida pargielu, nagu näiteks Central Park, Bryant Park ja High Line.
 • Proovida erinevaid kohalikke toite ja jooke ning külastada kuulsaid restorane ja baare, nagu näiteks Katz’s Delicatessen, Shake Shack ja Brooklyn Brewery.

Kokkuvõttes on New York kultuuriliselt rikkalik ja mitmekesine linn, kus on lõputult võimalusi nautimiseks ja avastamiseks.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

01.09.23 – 15.09.23 ( 384€ )

08.09.23 – 22.09.23 ( 542€ )

14.09.23 – 29.09.23 ( 422€ )

21.09.23 – 01.10.23 ( 404€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht – HETKEL PUUDUB