Suvine Berliin | JUUNI | RIIAST | (al.46€)

Berliin on suvekuudel kindlasti üks kõige kuumemaid sihtkohti, kus veeta puhkus. Suvine Berliin on täis kultuuri, ajalugu ja palju avastamist, mida võib nautida päevast päeva. Siin on viis põhjust, miks külastada suvel Berliini.

Esiteks, suvine Berliin on täis elu. Linn on täis sündmusi, kontserte ja festivale, mis pakuvad suurepärast võimalust nautida kultuurilist rikkust ja kohalikku elu. Üks suve suurimaid sündmusi on Karneval der Kulturen, kus kümned tuhanded inimesed kogunevad tänavatele, et tähistada erinevaid kultuure, muusikat ja tantsu. Samuti toimuvad suvel Berliini Filharmoonikute väljasõidukontserdid, mis pakuvad avatud õhuga kontserdielamusi kogu linnas.

Teiseks, suvine Berliin on täis rohelust. Linna suured pargid, nagu näiteks Tiergarten ja Treptower Park, on suvel täis rohelust ja pakuvad suurepärast kohta, kus lõõgastuda ja päikese käes aega veeta. Võite võtta ka piknikukorvi ja nautida sõprade seltsis päeva parkides. Berliini loomaaed on samuti suurepärane koht, kus veeta suvepäevi.

Kolmandaks, suvine Berliin on täis ajalugu. Berliini ajalugu on suur ja põnev ning suvel on linn täis ajaloolisi paiku, mida külastada. Näiteks Berliini müür, Reichstag ja Brandenburgi värav on kõik kohad, kus võite õppida Berliini rikkalikust ajaloost. Suvel korraldatakse ka mitmeid ajaloolisi jalutuskäike ja ekskursioone, mis pakuvad võimalust näha Berliini ajaloolisi paiku kohaliku giidi abiga.

Neljandaks, suvine Berliin on täis maitseid. Linnas on palju kohvikuid, restorane ja tänavatoitu, kus saate nautida Berliini erinevaid maitseid. Kuulsad Berliini toidud, nagu näiteks currywurst ja schnitzel, on kohustuslikud degusteerimised. Samuti on suvel palju toiduturge, kus saate proovida erinevaid roogasid ja nautida Berliini suvist õhkkonda.

Viimaseks, suvine Berliin on täis võimalusi seiklemiseks. Kui otsite adrenaliini, siis on linn täis erinevaid tegevusi, nagu näiteks sukeldumine ja ujumine jõgedes, purjetamine või hoopis toidu nautimine. Mõningate sündmuste jaoks peab aga olema ilm väga hea ning seda ennustada on äärmiselt keeruline. Küll võib aga olla kindel selles, et üldiselt on ilm kena ja inimesed meeldivad.

Soodsad Lennud

RIIAST

01.06.23 – 06.06.23 ( 55€ )

08.06.23 – 15.06.23 ( 46€ )

15.06.23 – 20.06.23 ( 61€ )

20.06.23 – 27.06.23 ( 64€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Berliin

    Berliin

    Berliin on Saksamaa pealinn ja suurim linn, mida iseloomustavad ajaloolised vaatamisväärsused, kultuuripärand ja kaasaegne elustiil. Berliin on ka oluline majanduskeskus ja poliitiline süda, kuna seal asuvad Saksamaa föderaalvalitsus, parlament ja president. Berliini ajalugu on äärmiselt rikas ja mitmekesine. Linn on kogenud sõdu, jagunemist, taasühinemist ja taastamist. Berliini ajaloo keskmes on külma sõja periood, kui linn oli ida ja lääne vaheliseks piirilinnaks ja sellele järgnenud taasühinemine 1990. aastal. Berliin on tuntud ka oma arhitektuuri poolest, kus on kombineeritud nii ajaloolised kui kaasaegsed stiilid. Kuulsad vaatamisväärsused hõlmavad Brandenburgi väravat, Reichstag hoone, Berliini katedraali, Berliner Fernsehturmi ja Berliini müüri jäänuseid, mida tänapäeval on … Loe edasi…