Suvine Ibiza | MAI | TALLINNAST | (al.195€)

Suvine Ibiza on saanud maailmakuulsaks suveparadiisina, kus võib nautida lõputuid päevi päikese käes, ööelu, mis kestab hommikuni ning võrratuid rannamaisid. Kuid vähemtuntud fakt on see, et Ibiza on imeline ka kevadel ning sel aastaajal on saare külastamine kindlasti väärt kogemus. Kui naudite meeldivat kliimat ning ilusaid paiku, siis on Ibiza kindlasti koht, mida peaksite külastama.

Esiteks, kevad Ibizal on ideaalne aeg nautimaks rahu ja vaikust. Suvel muutub saar väga rahvarohkeks ning rannad on sageli inimesi täis. Kevadel saab aga nautida suurepärast ilma ilma liigse rahvamassita. See tähendab, et saad rahulikult päevitada, ujuda ja lihtsalt lõõgastuda. Kevad Ibizal on ka ideaalne aeg matkamiseks ja jalgrattasõiduks, kuna temperatuurid ei ole veel liiga kõrged.

Teiseks, kevadisel Ibiza külastamisel on võimalik tunda saare autentset atmosfääri. Suvel võib suure hulga turistide tõttu tunda, et saare autentsus on kaotsi läinud ning kõik on suunatud turistidele. Kevadisel Ibiza külastamisel aga võid sa tunda, et oled leidnud midagi erilist. Sa saad nautida traditsioonilist saare toitu ning kogeda saare kultuuri. Sa võid külastada ka suveks valmistuvaid randu ning näha, kuidas need valmistuvad saabuvateks turistideks. Suvine Ibiza on kordumatu ning kena kõikide inimeste jaoks.

Kolmandaks, kevad Ibizal on ideaalne aeg osalemaks saare festivalidel ja üritustel. Kevadel toimub saarel mitmeid põnevaid festivalid, näiteks “Eivissa Jazz Festival” ning “Ibiza Spirit Festival”. Need festivalid pakuvad kohalikele ja turistidele võimalust nautida muusikat, kunsti ning kohtuda teiste kultuuride esindajatega. Kevad Ibizal on ka ideaalne aeg osalemaks suve ettevalmistavatel üritustel ning klubides.

Neljandaks, kevad Ibizal on ideaalne aeg nautimaks saare ilu. Suvel on saar kuivem ning kõrbelaadne, kuid kevadel muutub see ilusaks roheliseks oaasiks. Kevadel võid sa nautida põnevat taimestikku ning õitsevaid lilli. Sa võid külastada ka erinevaid saare looduspargi ning matkaradu, kus on võimalik näha paljusid saare enda liike.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

03.05.23 – 10.05.23 ( 281€ )

10.05.23 – 16.05.23 ( 265€ )

20.05.23 – 25.05.23 ( 195€ )

28.05.23 – 02.06.23 ( 212€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Ibiza

    Ibiza

    Ibiza reis on üks populaarsemaid saari Vahemeres, mida külastatakse ning mis tuntud oma kauni looduse, valgete randade ja ööelu poolest. See on ideaalne sihtkoht nii lõõgastumiseks kui ka pidutsemiseks. Kui oled huvitatud Ibiza reisist, siis siin on mõned näpunäited, kuidas saada parimaid reisipakkumisi ja kogeda seda ilusat saart. Samuti tasub meie blogist vaadata, mida pakkimisel jälgida, et midagi maha ei jääks. Mida Ibizal teha Ibiza on täis erinevaid tegevusi, mis sobivad nii lõõgastumiseks kui ka seiklusteks. Kui soovid nautida rannapuhkust, siis on Ibiza randade valik väga lai. Cala Comte ja Cala Salada on mõlemad imelised kohad, kus nautida päikesepaistet ja … Loe edasi…