Suvine London | JUUNI | RIIAST | (al.59€)

Suvine London on üks parimaid kohti, kus veeta aega ja kogeda erinevaid kultuure. Linn on täis erinevaid tegevusi ja vaatamisväärsusi, mis pakuvad naudingut nii kohalikele kui ka turistidele. Täpsemat infot on võimalik lugeda ka meie reisijuhist. Siin on mõned parimad asjad, mida teha Londonis suvel.

Üks parimaid asju, mida Londonis suvel teha, on külastada Buckinghami paleed. Siin saate näha Briti monarhi elukohta ja vaadata tseremooniaid. Suvel korraldatakse siin tseremooniaid sageli ning turistid saavad nende ajal osaleda.

Teine populaarne tegevus on külastada Londoni parki. Suvine London pakub parkides palju rohelust ja inimesed tulevad siia päevitama ja piknikku pidama. Hyde Park on üks populaarsemaid parke ja siin on palju tegevusi, sealhulgas jalutamisteed, tiigid ja ratsutamine.

Lisaks võib külastada ka Londoni muuseume. Paljud neist on tasuta ja pakuvad rohkelt huvitavat tegevust. British Museum on üks suuremaid muuseume ning siin saate näha palju ajaloolisi esemeid, sealhulgas Egiptuse mummiesid ja antiik-Kreeka skulptuure.

Kui olete kunstihuviline, siis külastage kindlasti ka Tate Moderni. See muuseum asub Londoni Southbankil ning sisaldab kaasaegset kunsti alates 1900. aastatest. Siin saate näha palju huvitavaid näitusi ning nautida vaadet Thamesi jõele.

Suvel on Londonis palju toidufestivale. Siin saate maitsta erinevaid rahvusvahelisi toite ning tutvuda kohaliku toidukultuuriga. Borough Market on üks parimaid kohti, kus saate maitsta kohalikku toitu.

Lisaks saate külastada ka erinevaid turge. Camdeni turg on üks populaarsemaid turge, kus on palju huvitavat kaupa, sealhulgas vintage rõivad ja ehted. Spitafields Market on ka hea koht, kus saate osta kohalikke käsitöö esemeid.

Lõpuks, kui soovite kogeda Londoni ööelu, külastage kindlasti ka Soho linnaosa. Siin on palju ööklubisid, baare ja restorane. Kui soovite midagi vaiksemat, võite minna Covent Gardeni linnaossa. Siin on palju teatreid ja kinosaale.

Soodsad Lennud

RIIAST

08.06.23 – 12.06.23 ( 59€ )

14.06.23 – 16.06.23 ( 84€ )

20.06.23 – 26.06.23 ( 98€ )

22.06.23 – 27.06.23 ( 90€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • London

    London

    Londoni ajalugu ulatub tagasi ligi 2000 aastat, alates Rooma impeeriumi vallutusest 43. aastal pKr. Rooma asutas oma esimese kindlustatud asula Thamesi jõe kaldale, mida tunti Londiniumi nime all. Londiniumist sai Rooma impeeriumi tähtis kaubanduskeskus ja see oli ka Briti saarte keskuseks, kuni Rooma impeeriumi lagunemiseni 5. sajandil. Pärast Rooma langust jäi Londinium pikaks ajaks mahajäetud linnaks, kuid 9. sajandil rajati sinna uus asula, millele pandi nimeks Lundenwic. See asula muutus hiljem tuntuks kui Middlesexi linn ja oli üks Inglismaa tähtsamaid linnu. Londonist sai Suurbritannia ja Inglise impeeriumi keskus ning see kasvas kiiresti suureks ja rikkaks linnaks. Industrialiseerimise ajal muutus Londoni … Loe edasi…