Turin pakkumine | MAI | TALLINNAST | (al.139€)

Turin pakkumine on mõistlik ning sobib külastamiseks aastaringselt, kuid eriti võluv on see kevadel. Siin on mõned põhjused, miks peaksite kevadel Turini külastama, eriti kui otsite häid pakkumisi ja soodsaid hindu.

  1. Värske ja maitsvad toidud. Kevad on Piemonte piirkonna kohaliku toidu hooaeg, mis tähendab, et saate nautida värsket ja maitsvat toitu. Kohalikud turud on täis värskeid köögivilju ja puuvilju, mida kasutatakse erinevate roogade valmistamisel. Samuti on kevadel saadaval palju erinevaid valgeid trühvleid, mida kasutatakse paljudes kohalikes roogades.
  2. Kevadised üritused. Turin on tuntud paljude erinevate ürituste poolest, mis toimuvad aastaringselt. Kevad on aga eriti tähelepanuväärne aeg, kuna siin on palju erinevaid kultuurilisi üritusi ja festivalid. Näiteks toimub aprillis rahvusvaheline raamatumesse, mis on suurepärane võimalus tutvuda uute raamatutega ja kohtuda erinevate kirjanikega. Lisaks sellele toimub kevadel palju muusika- ja kunstifestivale.
  3. Soodsad lennupakkumised ja majutushinnad. Kevad on tavaliselt madalhooaeg Turini turismis, mis tähendab, et lennupakkumised ja majutushinnad on üldiselt soodsamad. Paljud lennufirmad pakuvad kevadel soodushindu, et meelitada reisijaid linna külastama ning hotellid ja majutusasutused pakuvad sageli sooduspakkumisi.
  4. Ilus ilm ja rohelised alad. Kevad on ilusa ilma ja roheliste alade aeg Turinis. Temperatuurid hakkavad tõusma ning linna rohelised pargid ja aiad hakkavad õitsema. Näiteks Valentino park on kevadel eriti ilus, kuna saate nautida lõhnavat rohelist loodust ja õitsevaid lilli.
  5. Vähem rahvast ja vähem järjekordi. Kuna kevad on madalhooaeg Turinis, on turistide arv tavaliselt väiksem kui suvel või sügisel. See tähendab, et teil on võimalus vältida suuri rahvahulki ja järjekordi ning nautida vaatamisväärsusi ja atraktsioone ilma suurema rahvamassita.

Kokkuvõtteks võib öelda, et kevad on suurepärane aeg Turini külastamiseks.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

01.05.23 – 06.05.23 ( 193€ )

15.05.23 – 18.05.23 ( 192€ )

22.05.23 – 25.05.23 ( 198€ )

29.05.23 – 06.06.23 ( 139€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Turin (Torino)

    Turin (Torino)

    Turin on üks Itaalia kõige põnevamaid linnu, mis pakub palju erinevaid tegevusi. Alates linna ajaloo ja kunsti uurimisest kuni kohaliku toidu maitsmiseni ning looduse nautimiseni Valentino pargis, on Turin kindlasti külastamist väärt. Kasutage lennupakkumisi ja lennudiile, et leida sobivad lennud Turini, et kogeda seda rikkalikku kultuurilist sihtkohta. Samuti saate meie blogist lugeda, mida enne reisi teha ning mida kaasa pakkida. Mida Turinis teha Turin, Itaalia põhjapoolseim linn, on üks tuntumaid sihtkohti, kui otsid ajaloolisi vaatamisväärsusi, maitsvat toitu ja unustamatuid elamusi. Siin on mõned näpunäited, mida saad Turinis nautida, kasutades lennupakkumisi ja lennudiile. Milliste hindadega peaksin Turinis arvestama Turin on keskmiselt … Loe edasi…