Varssav ootab! (al.122€)

Varssav on üks Euroopa suurlinnadest ja Poola pealinn, millel on rikkalik ajalugu, kultuuripärand ja kaasaegne elustiil. Siin on mõned põhjused, miks võiksite külastada Varssavit:

  1. Ajalugu ja kultuur: Varssav on tuntud oma rikkaliku ajaloo ja kultuuripärandi poolest, mis on hästi esindatud selle vanalinnas, kus on palju ajaloolisi hooneid, kirikuid, muuseume ja kunstigaleriisid. Lisaks on linnas mitmeid kultuuriüritusi ja festivalid, sealhulgas Chopini festival, kus saab nautida klassikalist muusikat.
  2. Toidukultuur: Poola köök on kuulus oma rikkaliku ja maitsva toidu poolest ning Varssav on suurepärane koht, kus seda nautida. Siin on palju restorane ja kohvikuid, kus saab proovida erinevaid Poola roogasid ja jooke.
  3. Kaasaegne elustiil: Varssav on kaasaegne linn, kus on palju võimalusi nautida kaasaegset elustiili. Siin on mitmeid kaubanduskeskuseid, ööklubisid, baare ja kohvikuid, kus saab nautida linna ööelu. Lisaks on Varssav ka hea koht tegelemaks spordi ja vaba aja tegevustega.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

19.04.23 – 22.04.23 ( 122€ )

21.04.23 – 24.04.23 ( 207€ )

26.04.23 – 02.05.23 ( 189€ )

29.04.23 – 02.05.23 ( 172€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Varssavi

    Varssavi

    Varssavi on Poola pealinn ja üks riigi suurimaid linnu, millel on pikk ja keeruline ajalugu. Varssavi asutati 13. sajandi keskel Mazovia hertsogi Bolesław II poolt ja see oli alguses väike kindlus Łazienki jõe kaldal. Aastate jooksul laienes linn, muutudes kaubanduskeskuseks, mida ümbritses muljetavaldav kindlustus. Varssavi on olnud läbi ajaloo mitmete konfliktide ja sõdade keskmes. 16. sajandil vallutasid linna Rootsi väed, kes tegid sellest oma linnuse. 18. sajandi lõpus sai Varssavist Poola-Liitu kuuluva Poola kuningriigi pealinn ning see muutus kiiresti üheks Euroopa suurimaks ja jõukamaks linnaks. Teine maailmasõda tõi kaasa suured purustused ja inimohvrid Varssavis. Sõja ajal hävitasid sakslased linna ja … Loe edasi…