Vastupandamatu Korfu (al.219€)

Kevad on ilus aeg Korfu külastamiseks, sest ilm on juba soojem, kuid rannahooaeg pole veel täies hoos. Siin on mõned tegevused, mida saate Korful kevadel nautida:

  1. Matkamine: Korfu saarel on palju ilusaid matkaradasid, kus saate nautida loodust ja merevaateid. Kevadel on kliima piisavalt jahe, et matkamine oleks mugav, ning saate nautida lopsakat rohelust ja kevadist õitsemist.
  2. Kultuuriturism: Korfu linnal on palju ajaloolisi vaatamisväärsusi, nagu Paleokastritsa klooster, Vana kindlus ja Achilleioni palee. Kevadisel ajal on need vaatamisväärsused vähem rahvarohked ja saate neid nautida ilma suurema tungluseta.
  3. Toitlustus: Korful on palju restorane, kus saate nautida traditsioonilist kreeka toitu ja mereande. Kevadel on toitlustusettevõtted vähem rahvarohked ning teile võidakse pakkuda paremaid hindu ja teenindust.
  4. Rannapuhkus: Kuigi rannahooaeg pole veel täies hoos, võite siiski nautida päikesepaistet ja merevaateid Korfu rannikul. Mõned rannad, nagu Glyfada, on kevadel vähem rahvarohked ja pakuvad rahulikumat atmosfääri.
  5. Vesi: Kevadel võite Korful nautida erinevaid veespordialasid, nagu kalapüük, purjelauasõit ja paadisõit. Võite rentida paati ja avastada Korfu rannikut või sukelduda korallirifidesse.

Need on vaid mõned tegevused, mida saate Korful kevadel nautida. Kindlasti uurige enne reisi, milliseid üritusi või festivale toimub, sest kevadel toimub saarel palju traditsioonilisi festivalid.

Korful võivad hinnad varieeruda sõltuvalt sellest, millist tüüpi majutust soovite, millist sööki eelistate ja milliseid tegevusi plaanite teha. Kindlasti tasuks enne minekut tutvuda meie linna tutvustusega – seal on palju vajalikku informatsiooni erinevate võimaluste kohta, mida teha ning palju need maksavad.

Korfu kultuur ja ajalugu on jätnud jälje saare arhitektuurile ja kunstile. Saarel on säilinud mitmeid antiikajast pärit arhitektuurimälestisi, nagu näiteks Artemise tempel ja Achilleioni palee. Veneetsia ja Briti ajastu mõjutused on nähtavad ka saare linnade arhitektuuris ja disainis.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

13.05.23 – 17.05.23 ( 255€ )

15.05.23 – 23.05.23 ( 249€ )

25.05.23 – 02.06.23 ( 232€ )

02.06.23 – 14.06.23 ( 219€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Korfu

    Korfu

    Korfu on olnud asustatud juba antiikajast alates, ning on olnud oluline sadam ja kaubanduskeskus Vahemere piirkonnas. Saar on läbi ajaloo olnud erinevate valitsejate käes, sealhulgas kreeklased, roomlased, bütsantslased, veneetslased, prantslased, britid ja sakslased. Saare ajaloo oluline verstapost oli 1797. aastal Veneetsia vabariigi langemine ja saare üleminek Prantsusmaale, mida juhtis Napoleon Bonaparte. Aastal 1815 sai saar Briti protektoraadiks ja jääb Briti valdusesse kuni Kreeka iseseisvumiseni 1864. aastal. Korfu kultuur ja ajalugu on jätnud jälje saare arhitektuurile ja kunstile. Saarel on säilinud mitmeid antiikajast pärit arhitektuurimälestisi, nagu näiteks Artemise tempel ja Achilleioni palee. Veneetsia ja Briti ajastu mõjutused on nähtavad ka saare … Loe edasi…