Veneetsia külastamine | JUUNI | TALLINNAST | (al.104€)

Veneetsia on tuntud oma kanalite, sildade ja ajalooliste hoonete poolest. Suvel on Veneetsia vaatamisväärsused eriti võluvad ja turistidele atraktiivsed. Siin on viis põhjust, miks peaksite külastama Veneetsiat suvel. Parimate pakkumistega saate alati tutvuda meie lehel, ning juba peagi lennata enda unistuste sihtkohta.

Esiteks, suvel on Veneetsia ilm ideaalne. Temperatuurid tõusevad ja päikesepaiste muudab linna veelgi kaunimaks. See on ideaalne aeg avastada Veneetsia vaatamisväärsusi ja nautida selle lummavat atmosfääri. Võite jalutada piki Canal Grande’i ja imetleda ajaloolisi paleesid ja sildu. Suvel on ka võimalus rentida paat ja sõita mööda linna kanaleid, mis pakub unustamatuid vaateid.

Teiseks, suvel on Veneetsia täis erinevaid sündmusi ja festivale. Näiteks korraldatakse juulis Veneetsia filmifestivali, mis on üks olulisemaid filmifestivale maailmas. Samuti on augustis Veneetsia rahvusvaheline kunstinäitus, Biennale, mis toob linna rohkelt kunsti ja kultuuri. Lisaks on palju muusikafestivale, teatrietendusi ja tänavatoitu, mis pakuvad kohalikku elu ja atmosfääri.

Kolmandaks, suvel on Veneetsia rannad lähedal. Veneetsia rannik on täis ilusaid liivarandu ja saari, kus saate nautida päevi päikese käes ja mere ääres. Veneetsia laguunis asuvad Lido di Venezia, Jesolo ja Cavallino-Treporti on mõned populaarsemad rannad, kus saate nautida mereäärset tegevust. Veneetsia vaatamisväärsused on tõesti kordumatud ning nende külastamine on väga meeldiv.

Neljandaks, suvel on Veneetsia täis erinevaid söögikohti. Linn on kuulus oma mereannirestoranide poolest, kus saate nautida värsket mereande ja Veneetsia spetsialiteete. Suvel on palju võimalusi nautida Veneetsia tänavatoidu kultuuri ja maitsvaid Itaalia jäätiseid. Lisaks on suvekuudel palju terrasse, kus saate lõõgastuda ja nautida linna atmosfääri.

Viimaseks, suvel on Veneetsia täis võimalusi seiklemiseks. Võite rentida jalgratta ja sõita ümber linna, et näha Veneetsia vaatamisväärsusi. Samuti saate rentida kanuusid või SUP-laudu ja sõita mööda linna kanaleid. Lisaks on võimalus rentida vesijalgrattaid või sõita aerupaadiga, et näha Veneetsiat veest.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

07.06.23 – 11.06.23 ( 104€ )

17.06.23 – 22.06.23 ( 160€ )

19.06.23 – 24.06.23 ( 137€ )

23.06.23 – 26.06.23 ( 186€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Veneetsia

    Veneetsia

    Veneetsia on Itaalia linnaosa, mis on tuntud oma ainulaadse asukoha poolest – see on ehitatud vee peal. Linnaosa paikneb Veneetsia laguuni idaosas ning koosneb 118 saarest, mis on ühendatud erinevate sildade ja kanalitega. Veneetsia on tuntud oma rikkaliku kultuuripärandi, romantilise õhkkonna ja maitsva toidu poolest ning on üks Itaalia populaarsemaid turismisihtkohti. Linna süda on St. Markuse väljak, mis on üks Veneetsia kuulsamaid vaatamisväärsusi. Siin asub ka St. Markuse basiilika, mis on üks Veneetsia kõige ilusamaid kirikuid. Väljakul on võimalik nautida kaunist arhitektuuri ja linna elavat atmosfääri. Veneetsia arhitektuur on ainulaadne ja seda iseloomustavad erinevad stiilid, nagu gooti, barokk ja renessanss. … Loe edasi…