Veneetsia pakkumine | JUUNI | TALLINNAST | (al.90€)

Veneetsia on aastaringselt ilus ja võluv sihtkoht, kuid suvel on linna atmosfäär eriti eriline. Meie Veneetsia pakkumine on saadaval vaid kiirematele, sest lennuhinnad on pidevas muutumises. Siin on mõned põhjused, miks peaks Veneetsiat külastama just suvel:

  1. Soe ja päikesepaisteline – ilm Suvel on Veneetsia ilm soe ja päikesepaisteline, mis muudab külastamise meeldivaks ja nauditavaks. Saate nautida Veneetsia ilu ja ajalugu ning samal ajal saate nautida päikesepaistet ja lõõgastuda ühel linnaosa kaunil rannal.
  2. Veneetsia biennaal – Veneetsia biennaal on üks maailma suurimaid kunstinäitusi, kus saate näha kaasaegseid kunstiteoseid üle kogu maailma. Biennaal toimub igal aastal ja on üks kõige olulisemaid kunstiüritusi maailmas. See toimub tavaliselt suvel, mis tähendab, et kui külastate Veneetsiat suvel, siis saate ka külastada seda suurepärast kunstinäitust.
  3. Suvised festivalid – Suvel toimub Veneetsias mitmeid festivale ja üritusi, mis rikastavad linna atmosfääri ja pakuvad meelelahutust. Näiteks Sagra del Redentore on suur festival, kus Veneetsia tähistab oma kaitsepühakut ning kus saab nautida ilutulestikku ja kohalikku toitu.
  4. Linn täis elu – Suvel on Veneetsias palju turiste ja külastajaid, mis muudab linna elavaks ja täis energiat. Restoranid ja kohvikud on täis elu ning tänavad on täis inimesi, kes naudivad linna atmosfääri. Suvel on ka palju rohkem tegevusi ja võimalusi, mis muudab külastamise veelgi nauditavamaks.
  5. Veneetsia rannad – Veneetsia piirkonnas on palju ilusaid randu, kus saate nautida päikest ja merevaadet. Näiteks Lido di Venezia on üks populaarsemaid randu Veneetsia piirkonnas, kus saate nautida kaunist vaadet üle mere ja külastada erinevaid restorane ja baare.

Kokkuvõttes võib öelda, et Veneetsia on suurepärane sihtkoht suvel, kus saate nautida sooja ja päikesepaistelist ilm, kultuurilisi üritusi ja festivale, elavat atmosfääri ning ilusaid randu. Suvel on Veneetsia täis elu ja võlu, mis muudab külastamise unustamatuks kogemuseks. Kui meie Veneetsia pakkumine teile huvi ei paku, siis tutvuge ka teiste pakkumistega.

Soodsad Lennud

TALLINNAST

04.06.23 – 07.06.23 ( 90€ )

07.06.23 – 11.06.23 ( 123€ )

18.06.23 – 25.06.23 ( 162€ )

19.06.23 – 25.06.23 ( 187€ )

Parimad majutused

Booking.com


Reisijuht

  • Veneetsia

    Veneetsia

    Veneetsia on Itaalia linnaosa, mis on tuntud oma ainulaadse asukoha poolest – see on ehitatud vee peal. Linnaosa paikneb Veneetsia laguuni idaosas ning koosneb 118 saarest, mis on ühendatud erinevate sildade ja kanalitega. Veneetsia on tuntud oma rikkaliku kultuuripärandi, romantilise õhkkonna ja maitsva toidu poolest ning on üks Itaalia populaarsemaid turismisihtkohti. Linna süda on St. Markuse väljak, mis on üks Veneetsia kuulsamaid vaatamisväärsusi. Siin asub ka St. Markuse basiilika, mis on üks Veneetsia kõige ilusamaid kirikuid. Väljakul on võimalik nautida kaunist arhitektuuri ja linna elavat atmosfääri. Veneetsia arhitektuur on ainulaadne ja seda iseloomustavad erinevad stiilid, nagu gooti, barokk ja renessanss. … Loe edasi…